Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka zewnętrzne fotochrom audi a4 b6,b7


aker

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie odnośnie wkładów zewnętrznych z opcją fotochrom w nowszej wersji bez czarnej ramki do b6,b7.Czy podejdą takie wkłady od audi a6,C6 przed liftem bo z wyglądu wyglądają tak samo i czy różnią się w wersji Angielskiej.

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkłady z wersji angielskiej podejdą, są takie same jak u nas różnią się całe lusterka a wkłady są takie same.
Co do tego czy podejdą z c6 to niestety nie wiem, może ktoś inny Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid :) próbuję się dowiedzieć i właśnie o te wkłady mi chodzi czy będą pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info,wszystko się wyjaśniło. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka występuje razem wkładem lusterka i po tym można poznać że to jest fotochrom.Jest nowsza wersja i już nie ma ramki tylko na wkładzie jest ciemniejszy pasek który idzie dookoła wkładu. http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-wklady-lusterka-fotochromy-i5857827698.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem lusterko bez ramki i źle to wygląda, szczególnie w nocy, jak lustro się ściemni to w okół jest nieściemnione miejsce... a z lewej ori lusterko ma ramke

Edytowane przez darek181289
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa,że nie masz tej ramki,nie wiem czy kupisz taką ramkę bo są przeważnie razem z wkładem,chyba że ktoś ma walnięty wkład.Daj ogłoszenie na forum,,kupię,, może ktoś będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem lusterko bez ramki i źle to wygląda, szczególnie w nocy, jak lustro się ściemni to w okół jest nieściemnione miejsce... a z lewej ori lusterko ma ramke

a może masz po prostu nowszy wkład który oryginalnie nie ma ramki? Jest tak jaki pisze kolega aker, starsze wkłady maja ramkę a nowsze już jej nie miały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem całe kompletne lusterko na allegro za 50pln z fotochromem. Szkoda zachodu na szukanie samej ramki, kup całe lusterko, sporo osób nie wie, że to fotochromatyczny wkład i sprzedaje za grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba uważać bo na allegro dużo sprzedających mają zdjęcia podglądowe,przed kupnem lepiej zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a może masz po prostu nowszy wkład który oryginalnie nie ma ramki?

dokładnie tak, kupiłem nowsze szkło bo stare strzeliło, a ze starego nie mogę przełożyć ramki, bo nie pasuje, nie dość, że ma za mały obwód to jest węższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś wkład w nowszej wersji bez ramki to ramki się tam nie dokłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupileś nowszy wkład to ja bym tak zrobił bo one są ładniejsze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...