Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecacie ten zakład LPG


Leszek Odrzywolski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do forumowiczów czy ktoś może zakładał gaz w Poznaniu w firmie "RODAN" albo słyszał jakieś opinie na temat tego gazownika?

Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to samo powiedzą na forum lpg :D

Ciekawe jaki okres oczekiwania ? pewnie z miesiąc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony na montaż instalacji więc okaże się jak pojeżdżę trochę i zobaczę jak to chodzi:) Wtedy coś konkretniej będę mógł opisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam PITEC. Mi założyli instalację do Toyoty Corolli, gdzie silnik średnio "lubi" gaz a po 60 tys km nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Jestem po montażu instalacji do mojego auta, co prawda jest to świeża sprawa bo dopiero tydzień mam ją założoną ale jak narazie wszystko dziala bez zarzutu. Dobra współpraca z warsztatem, ustalenie szczegółów dotyczących przełącznika gazu, wlewu gazu i butli bez problemu, ale to norma:) Instalacja założona estetycznie, nie rzuca się w oczy po otwarciu maski. lekko uniesiona pokrywa na silniku ale to wynik tego że cala listwa z wtryskiwaczami zmieścila się pod spodem. Po jakiś 1-2 tys km mam jechać na sprawdznie ustawień tej instalacji tzw. przegląd zerowy. Na chwilę obecną z czystym sumieniem jestem w stanie polecić ten warsztat:) Oczywiście chodzi o firmę RODAN z poznania i instalacja BRC sequent 32. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...