Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 15" czy 16"zima - jakie??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie.

Temat myslę, że aktualny, bo fakt, że słabo, ale jednak śniegiem sypnie czasem :>

Mam aktualnie założone ori aluski 16" i stanąłem właśnie, jak chyba większość z Was, przed wyborem opon zimowych.

Nie wiem, czy zakładać 195/65 R15, czy 205/55 R16 (takie mam też teraz letnie).

Nie mam stalówek, więc praktycznie wyjdzie na to samo, jeśli chodzi o cenę zakupu.

Jakie opony zakupić??? 16" - Goodyear UG Performance 205/55R16 91H

Dunlop SP Winter Sport 3D 205/55R16 91T

czy może coś innego jeszcze??

15" - Dunlop SP Winter Sport 3D 195/65R15 91T

Goodyear Ultra Grip 7+ 195/65R15 91T

Poradźcie coś, bo nie chce się naciąć.

Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Ja na zimę mam 15' i UG 7+. Zaje..scie ciche i sprawne na sniegu, lodzie(sprawdzona na trasie do Szczawnicy) i błocie pośniegowym. Innych na razie nie będę próbował. Poza tym w tym roku ma nie być zimy, więc na razie nie zmieniam :gwizdanie:

Dokładnie takie: Goodyear Ultra Grip 7+ 195/65R15 91T

Opublikowano

Ja mam Dunlop SP Winter Sport 3D 195/65R15 i jestem bardzo zadowolony. Co do rozmiaru to na 15" kupisz napewno węższe. Ja bym wziął na Twoim miejscu drugi komplet tj. felgi + zimówki. Za każdym razem nie będziesz musiał płacić za wymianę i wyważanie koła. Zmienisz sobie w domu, przełożysz koła i tyle :>

Opublikowano

Dunlop sp winter w tegorocznych rankingach z tego co pamietam to na pierwszym miejscu wyladowal;)

Opublikowano

Rankingi rankingami ale i Dunlopki i Goodyeary są bardzo dobre. Których nie wybierzesz to i tak będziesz bardzo zadowolony.

Opublikowano
  • Autor

A jeśli chodzi Panowie o rozmiar, to sugerujecie 15", czy 16"??

Opublikowano

16' :good:

Opublikowano

do B6 proponuję 16"

Opublikowano

Weź 16" :wink4: 15" w B6 to już troszkę ubogo wygląda.

Opublikowano

Też proponuję 16" chociaż 15" to tańsze rozwiązanie no ale rozumiem że o kasie nie rozmawiamy :wink4:

Opublikowano

ja też mialem ten sam dylemat - ale wygralem 16" goodyear :good:

Opublikowano

Zdecydowanie 16" :good:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe - ani słowa dobrego na temat 15", ani jednego słowa poparcia...... :polew: Cóż za niesamowita jednogłośność :gwizdanie: Nikt nie popiera jazdy na mniejszych kołeczkach ?

Opublikowano

ja:D na zime mam 15:D

Opublikowano

Ja jeżdzę na 15" ale w B5 i jestem zadowolony. Szczerze to nie odczujesz za bardzo różnicy pomiędzy 15" a 16". A B6 na 16" będzie duzo lepiej wyglądała niż na 15". Jakbyś poprosił o pomoc w doradzeniu rozmiaru zimówek do B5 to poleciłbym Ci właśnie 15". Ale do B6 lepiej 16".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.