Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działający FIS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam znów Ja z dalszym problemem FIS. Wgl nie zapala sie od zakupu samochodu. sprawdziałem metody wszelkie jak tu pisano , bylo tez sprawdzane przy innym liczniku i tez nie włączał sie FIS. Mógłby ktos mnie nakierowac informacjami lub zdjeciami gdzie ten Fis jest podlączony ? Znaczy czy ma bezpiecznik czy przekaźnik itd. bo był podpiety do komputera i wykazywało tak jakby on nie był wgl podpiety z samochodem.

Pozdrawiam oraz Życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Edytowane przez hihan

Opublikowano

Ale jak to nie działa? Jest ciemny ekran, czy po prostu nie zmieniają się funkcje? Co to znacze, że fis był sprawdzany na innym liczniku? Pokaż wgl zdjęcie tego licznika.

Opublikowano

Czytajac twoj post stwierdzam ze o podlaczeniu vaga nawet nie pomyslales.

Opublikowano
  • Autor

Ale jak to nie działa? Jest ciemny ekran, czy po prostu nie zmieniają się funkcje? Co to znacze, że fis był sprawdzany na innym liczniku? Pokaż wgl zdjęcie tego licznika.

no nie diała jest ciemny nie włącza sie :( był sprawdzany inny licznik i tez byl ciemny ekran nie działało

Czytajac twoj post stwierdzam ze o podlaczeniu vaga nawet nie pomyslales.

podlączałem i wyskakiwal błąd z silnika nic poza tym

Opublikowano

Ale jak to nie działa? Jest ciemny ekran, czy po prostu nie zmieniają się funkcje? Co to znacze, że fis był sprawdzany na innym liczniku? Pokaż wgl zdjęcie tego licznika.

no nie diała jest ciemny nie włącza sie :( był sprawdzany inny licznik i tez byl ciemny ekran nie działało

Czytajac twoj post stwierdzam ze o podlaczeniu vaga nawet nie pomyslales.

podlączałem i wyskakiwal błąd z silnika nic poza tym
A krótkie naciśnięcie reset na manetce nie pomaga? Dziwne to, bo żeby świecił się fis to wystarczy żeby pod licznik było podpięte 12 v.

Może oba liczniki uszkodzone...

Opublikowano
  • Autor

Ale jak to nie działa? Jest ciemny ekran, czy po prostu nie zmieniają się funkcje? Co to znacze, że fis był sprawdzany na innym liczniku? Pokaż wgl zdjęcie tego licznika.

no nie diała jest ciemny nie włącza sie :( był sprawdzany inny licznik i tez byl ciemny ekran nie działało

Czytajac twoj post stwierdzam ze o podlaczeniu vaga nawet nie pomyslales.

podlączałem i wyskakiwal błąd z silnika nic poza tym
A krótkie naciśnięcie reset na manetce nie pomaga? Dziwne to, bo żeby świecił się fis to wystarczy żeby pod licznik było podpięte 12 v.

Może oba liczniki uszkodzone...

tez mi tak pisali bym sprobowal z tym resetem ale zadnego rezultatu. ten inny licznik co kupiłem srawdziłem pod inne audi i działa. Moze moj FIS nie jest wgl podpiety pod 12v ? bo z tyłu licznika mam normalnie kable do FIS'a znaczy wtyczke

Edytowane przez hihan

Opublikowano

A swój sprawdzałeś pod innym autem? Fis nie musi być podpięty aby się zaświecił. A podłącz tylko zieloną wtyczkę, resztę odłącz i włącz zapłon. Zobaczymy co wtedy.

Opublikowano
  • Autor

A swój sprawdzałeś pod innym autem? Fis nie musi być podpięty aby się zaświecił. A podłącz tylko zieloną wtyczkę, resztę odłącz i włącz zapłon. Zobaczymy co wtedy.

Dobrze tak zrobie dzis i odpisze czy zatrybi :) Swojego akurat nie sprawdzałem

Edytowane przez hihan

Opublikowano

No ale jaki ten błąd silnika ? wyciągnij licznik i podłącz pod pin 2 i 3 zasilanie (+) a pod pin 18,19 mase (-) licznik normalnie sie uruchomi.

Opublikowano
  • Autor

A swój sprawdzałeś pod innym autem? Fis nie musi być podpięty aby się zaświecił. A podłącz tylko zieloną wtyczkę, resztę odłącz i włącz zapłon. Zobaczymy co wtedy.

Dobrze tak zrobie dzis i odpisze czy zatrybi :) Swojego akurat nie sprawdzałem

Efekt jest ten sam czyli sie nie włacza

No ale jaki ten błąd silnika ? wyciągnij licznik i podłącz pod pin 2 i 3 zasilanie (+) a pod pin 18,19 mase (-) licznik normalnie sie uruchomi.

pin 2 i 3 zasilanie + a na mase to pin 18 i 19. Pisało błąd nieznany

Edytowane przez hihan

Opublikowano

Podepnij vaga i nie kreć bo nie wieze w twoje slowa.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja mialem podobny problem w a4 b5 rozwiazaniem okazala sie wymiana bezpiecznika nr 15

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ja mialem podobny problem w a4 b5 rozwiazaniem okazala sie wymiana bezpiecznika nr 15

Mi się zapalił ostatnio chodził przez minute i zgasł i od miesiaca echo . Może to jakis opornik czy co ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.