Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przepływomierz powietrza utrata mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, uprzejmie proszę użytkowników i specjalistów o pokazanie zrzutu ekranu pracy VCDS z prawidłowo działającego przepływomierza powietrza z silnika 2.0 ALT, gdyż znalazłem tylko odnośnik pracy Diesla a ponoć jest różnica w działaniu przepływki nadmieniam, iż VCDS nie pokazuje żadnych błędów. Silnik stracił moc w zakresie od 1000RPM do 2500RPM. Dziękuje za wszystkie porady. Pozdrawiam

Opublikowano

jezlei masz vcs to zroib loga z kanalu 2+31+33 i bedzie wiadomo czy przeplywka dzial prawidlowo

Opublikowano
  • Autor

jezlei masz vcs to zroib loga z kanalu 2+31+33 i bedzie wiadomo czy przeplywka dzial prawidlowo

Kolego powiedz mi jak zrobić te zrzuty logów z VCDS, bo akurat z tym nie miałem nigdy do czynienia i jestem zielony w tym temacie. Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Opublikowano

jezlei zrobiles loga i go zapisales to w koputerze w folderze vcds tam gdzie masz zainstslowany jest folder logs i tam masz lgi i wrzucasz je na vaglog i po problemi

Opublikowano
  • Autor

jezlei zrobiles loga i go zapisales to w koputerze w folderze vcds tam gdzie masz zainstslowany jest folder logs i tam masz lgi i wrzucasz je na vaglog i po problemi

Mam jakieś logi w tym folderze, ale są zapisane w notatniku w formacie .txt a chyba powinny być zapisane w .csv i nie mam pojęcia jak tym VCDS zrobić, żeby zapisywał logi w tym formacie .csv

Opublikowano

a probowales przeslac te logi na strone vaglog??

Opublikowano
  • Autor

a probowales przeslac te logi na strone vaglog??

Oczywiście, że próbowałem, ale się nie da i nie mam pojęcia dlaczego.

Opublikowano

pewnie po zrobieniu loga nie nacisnales stop i

Opublikowano
  • Autor

Udało mi się w końcu zrobić logi tylko nie wiem, które są statyczne a które dynamiczne bardzo proszę o ich analizę z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam

http://vaglog.pl/log_244840.html
http://vaglog.pl/log_244841.html
http://vaglog.pl/log_244840.html
Opublikowano

log te co robiles robi sie podczas jazdy na 3 biegu od 1500 obrotow wciskasz gaz do podlogi i krecisz do odciecia

i bo na wolnych obrotach to nic nie zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

No właśnie tak robiłem, ale jutro spróbuje zrobić jeszcze raz te logi tak jak mówisz od 1500RPM na 3 biegu i gaz do podłogi, aż do odcięcia i zrobię logi na benzynie i na gazie.

Opublikowano

Udało mi się w końcu zrobić logi tylko nie wiem, które są statyczne a które dynamiczne bardzo proszę o ich analizę z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam

http://vaglog.pl/log_244840.html
http://vaglog.pl/log_244841.html
http://vaglog.pl/log_244840.html

Logi wyszły, ale i tak powtórz, na czym te były robione? na lpg? Przepływka raczej wygląda w miare ale przy wyższych obr. jest problem z paliwem, tylko nie wiadomo na jakim log był.

Zrób jeszcze raz logi tylko zrób po dwa kanały w jednym logu 002+033 jeden na pb i drugi na lpg, oba po skasowaniu błędów.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem ostatnio te logi na PB i na LPG tak jak kolega wyżej pisał od 1500 obrotów na 3 biegu wyszło mi coś takiego:


Ten pierwszy log był robiony na benzynie i na gazie

http://vaglog.pl/log_245323.html
http://vaglog.pl/log_245325.html
http://vaglog.pl/log_245326.html

Pomoże ktoś z oceną tych logów ?

Edytowane przez Mat3oMax

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.