Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

:..: Audi A4 B6 Project by qbatzr :..:

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ty porownujesz inne klasy samochodow i inne technologie

Opublikowano
  • Autor

Miałem na myśli 2.0tfsi i 3.0tfsi. Myślę powoli żeby zarzucić skóry i się zastanawiam jakie, może macie jakieś propozycje ? przy okazji planuje wrzucić kierownicę multi i pełną elektrykę szyb :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chciałbym przy okazji ogarnąć elektrykę szyb z tyłu, mógłby mi ktoś wypisać co konkretnie potrzebuje ? tzn jakie części ? Tak wiem jest 2 tematy o tym ale zgłupiałem już :D


W końcu naleśniki wyleciały i wpadły s-line'y, niedługo ogarnę jeszcze kierę multi i dekory tylko nie wiem jaki wzór :/ myślę nad carbonem i stalą szczotkowaną :) Wiem zdjęcia troche słabe ale w samochodzie nie zbyt czysto jak zwykle przy tej pogodzie, wczoraj było sprzątanie dziś już piasek na podłodze :(

12630711-988738151192947-1552851840-o.jp
12631093-988738181192944-1210925485-o.jp
12632839-988738167859612-420912783-o.jpg
12650215-988738131192949-541694915-n.jpg
Ps. W ferię odmaluje felgi i założe na nie kapcie, co myślicie o tych ? http://allegro.pl/4xnowe-opony-letnie-kormoran-225-45r18-xl-gama-b2-i5956036066.html

Edytowane przez qbatzr

Opublikowano

Fotele które włożyłeś to sporty a nie s-liny.

Opublikowano
  • Autor

Widzę że nikt tu bardzo nie zagląda :) Ja powoli działam dalej, zdjąłem nakładki na klamki i okleiłem dekory chodź prawdopodobnie i tak zmienię okleinę na carbon 5D, 15 lutego zaczynam ferie i biorę się konkretniej za audi, planuje ją zrobić na pakiet Schwarz. Mam nadzieje że niedługo uda mi się jeszcze dokupić kierownicę multi :D Ps. może ktoś ma jakieś żarówki innego koloru ? Bo te żółte deko szpecą, może ktoś coś poleci ?

09373225854253090429.jpg

97075900074798332387.jpg

89970678346060832589.jpg

86842514681632368259.jpg

53748411712864065888.jpg

Edytowane przez qbatzr

Opublikowano

Dekory okleiłeś folia 3M? Fajnie to wyszło, ja z tym modem czekam do wiosny. Jeśli nie chcesz żołtych żarówek polecam Narva Range Power White, świeca na biało, coś widać i cena jest przystępna

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dekory okleiłem jakąś holenderską folią, kupiłem ja u siebie w okolicy w sklepie z gratami do tuningu, koszt 140zł m2 ale jakość naprawdę bardzo dobra. Dziś z nudów wymyśliłem kolejnego moda do B6ki :D Zostały mi stare przednie fotele które były grzane, więc pomyślałem że wyjmę z nich maty i wymodzę grzaną dupe i plecki z tyłu :D Szczególnie że koszt praktycznie zerowy bo muszę dokupić tylko 2 potencjometry kilka kostek a przewody w sklepie elektrycznym i oszacowałem że będzie mnie to kosztować max 100zł :D

51463660174858348545.jpg


Coś się zaczyna dziać :) Oddałem Felgi do naspawania rantów a potem wypiaskowałem i o to efekt. Zamówiłem też oponki które będą we wtorek i w najbliższym czasie będzie pakiet optyczny s-line :)12721897-1017946921605403-1264184902-n.j

Ps. gdyby ktoś chciał to zajmuje się regenaracją alufelg :) tu moja stronka https://www.facebook.com/customgaragebyqbatzr/?fref=ts


Przyszedł Grill do zderzaka s-line od A6 C5FL, założyłem temat w dziale stylizacja i tuning optyczny ale tam cisza więc może tu mi ktoś pomoże jak go dopasować do zderzaka s-line :)

12895396-1018529211547174-1050402133-n.j

Edytowane przez qbatzr

Opublikowano

Musisz go pasowac metoda prób i błędów tzn dociąć przypasować itd. Co do żarówek to osram cold blue hyper ;-)

Opublikowano
  • Autor

Będę próbował jak przyjdzie dokładka :D Są oponki :)

12422359-1019353028131459-85847001-o.jpg
12674858-1019352974798131-1047874399-o.j

Widzę że tu cisza, a ja zapodkładowałem już felgi i przygotowałem do lakierowania :)

12782424-1020488431351252-1199096736-n.j

Edytowane przez qbatzr

Opublikowano

Fajny temat:-) dba się tutaj o tą audi:-) pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Jest felga w końcu na samochodzie, jeszcze tylko dekielki może mi się uda dziś ogarnąć :) Jak dobrze pójdzie to dziś też jeszcze grille na czarno :)

12874610-1023071537759608-662906417-o.jp

12915160-1023071521092943-1548798834-o.j


I dalsze dzisiejsze kombinacje :)

12899937-1023473684386060-157971364-n.jp
12910333-1023473594386069-355570531-n.jp
12910511-1023473674386061-1671298754-n.j
12910940-1023473744386054-402537821-n.jp
12910994-1023473764386052-303268387-n.jp
Opublikowano

Czym malowałeś ramki ? I ile warstw kładłeś ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprayem wodnym Deco Color, wcześniej przygotowałem włókniną 2000. A co do warstw to ten spray ma bardzo dobre krycie i na jedną się zawsze udaje :wink:


Ostatnio troszkę się zaczęło więcej dziać, wymieniłem olej na Motul X-Clean z filtrem Knecht :) Chciałem zobaczyć co się dzieje z odmą więc zdjąłem pokrywę zaworową i się ucieszyłem bo jest tam mega czysto :decayed: Wpadła dokładka przednia S-line i skóry z pełną elektryką szyb :banan: Dziś wyciągnę aparat i zrobię troszkę zdjęć bo mam na razie tylko z pod pokrywy :kwasny: Niedługo jeszcze będą kratki do dokładki i listwy drzwi od Cetusa ^_^

img-0531.jpg

Są zdjęcia jak obiecałem :) Jak widać lakier z niklu zmył się po kilku myciach :facepalm: Elektryka nie podpięta jeszcze bo boczki do regeneracji :) Jak by ktoś chciał to cały stary komplet boczki fotele i podłokietnik jest do sprzedania ;)

imgp4973.jpg
imgp4974.jpg
imgp4975.jpg
imgp4976.jpg
imgp4977.jpg
imgp4978.jpg
imgp4979.jpg
imgp4980.jpg
imgp4981.jpg
imgp4982.jpg
imgp4985.jpg
imgp4986.jpg
imgp4987.jpg

Edytowane przez qbatzr

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.