Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pytanie o bagnet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy audi a4b7 2.0 tdi.mam pytanko odnosnie bagnetow w waszych wozach.

ja mam taki bagnet gdzie na koncowce jest napis min ,jakis centymetr wyzej jest napis max z taka kulka a jakies 5-7centow wyzej jest jeszcze jedna taka kulka.nie wiem teraz czy mam utrzymywac poziom oleju pomiedzy min i max na koncu bagnetu czy pomiedzy tymi kulkami wyzej.prosze o pomoc

Opublikowano

Jakbyś wlal do tej kulki wyżej to 2 baniek oleju by co brakło ;-). Tak jak kolega podał olej ma być między min a max

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za info

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, pewnie chodzi ci o taki bagnet też taki mam.

http://w761.wrzuta.pl/obraz/powieksz/5qezGan8pEf

Za cholerę nie da się poprawnie odczytać poziomu -czarne na czarnym. Ale wpadłem na pomysł aby końcówkę bagnetu potraktować koszulką termokurczliwą w kolorze białym lub innym jasnym. Teraz odczyt poziomu jest bardzo widoczny. Inżynierowie Audi nie popisali się w tej kwestii (może celowo?)

Opublikowano

Witam, pewnie chodzi ci o taki bagnet też taki mam.

http://w761.wrzuta.pl/obraz/powieksz/5qezGan8pEf

Za cholerę nie da się poprawnie odczytać poziomu -czarne na czarnym. Ale wpadłem na pomysł aby końcówkę bagnetu potraktować koszulką termokurczliwą w kolorze białym lub innym jasnym. Teraz odczyt poziomu jest bardzo widoczny. Inżynierowie Audi nie popisali się w tej kwestii (może celowo?)

Obawiam się, że termokurczka może nie wytrzymać warunków panujących w misce olejowej.

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie taki sam posiadam.bardzo ciezko jest odczytac prawidlowy stan.moze da sie zastosowac jakis inny moze z innego modelu?

Opublikowano

w czasie wyciagania bagnetu z rurki olej z rurki splywa na kulki i pokazuje zawsze max :decayed:


Witam, pewnie chodzi ci o taki bagnet też taki mam.

http://w761.wrzuta.pl/obraz/powieksz/5qezGan8pEf

Za cholerę nie da się poprawnie odczytać poziomu -czarne na czarnym. Ale wpadłem na pomysł aby końcówkę bagnetu potraktować koszulką termokurczliwą w kolorze białym lub innym jasnym. Teraz odczyt poziomu jest bardzo widoczny. Inżynierowie Audi nie popisali się w tej kwestii (może celowo?)

obawiam się ze standardowe rurki termokurczliwe nie są olejoodporne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.