Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Traffic ruch ON LINE MMI 3G+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczelo dzialac w poniedzialek

Kilka dni temu cos grzebalem w zielonym menu i chyba zmienilem serwer danych dla traffic na : G – TomTom (default) ,chociaz nie jestem pewny czy wczesniej tez to nie bylo wybrane bo jest to opcja domyslna.

Co nie zmienia faktu ze teoretycznie to i tak nie ma prawa dzialac ,a dziala :lol:

Edytowane przez MarcinOslo

Opublikowano

Musze u siebie to sprawdzic

A - Navteq
B – INRIX
C – Disabled
D – Disabled
E – Disabled
F - Finkbeiner-Testserver
G – TomTom (default)
H - ARC

Opublikowano

Musze u siebie to sprawdzic

A - Navteq

B – INRIX

C – Disabled

D – Disabled

E – Disabled

F - Finkbeiner-Testserver

G – TomTom (default)

H - ARC

I jak tam u Ciebie ?

Opublikowano

Ale chyba coś ruszy temat :)

Opublikowano

Chopoki taka dziś sytuacja. Witamina Keldo i nic nie ruszane. O co kaman? f798999799ae3c596a959a5f4a66d35e.jpg

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

masz komunikat o licencji ?

gdzies wyczytałem ze trzeba kilka razy zatwierdzac az załapie

Opublikowano

masz komunikat o licencji ?

gdzies wyczytałem ze trzeba kilka razy zatwierdzac az załapie

Nie ma żadnego komunikatu. Poprostu ruszyło....
Opublikowano

chodzi mi o to

activate_traffic_data.jpg

:git:

4b60b47c5d305465eaa4c8147bdf1945.jpg2a23ce7da00539034043dc397ef082a2.jpg

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Masz to samo co u mnie ,komunikat ze licencja stracila waznosc a Traffic dziala.

Ja juz chyba wiem o co chodzi ,ale jesli to prawda to tak naprawde Traffic powinien dzialac u wszystkich ktorzy maja aktywowane mapy 2016 aktywatorem od Keldo :kox:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ja mam dokładane mmi 3g+, traffic online działał po aktywatorze keldo, ale od kilku dni lipa, pojawił się komunikat o nie ważnej licencji (wcześniej było info że ważna do listopada).

Też tak macie? Jak to ogarnąć? Wgrać jeszcze raz witaminkę?

Opublikowano

Ja mam dokładane mmi 3g+, traffic online działał po aktywatorze keldo, ale od kilku dni lipa, pojawił się komunikat o nie ważnej licencji (wcześniej było info że ważna do listopada).

Też tak macie? Jak to ogarnąć? Wgrać jeszcze raz witaminkę?

Nie działa traffic? Sprawdzę u mnie.

U mnie w polifcie nadal działa na witaminie od Keldo.

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

idzie to u kogos kupic poza aso ? jaki koszt w aso ?

Opublikowano

Ruskie z www.3Gplus.ru oferuja aktywacje Traffic dla kazdej jednostki ,ale kwota jaka wolaja jest "lekko" przesadzona .. chca 300Euro i wysylka jednostki MMI do nich do Moskwy ...

Opublikowano

chyba ich pogieło jak 420zl w polsce kosztuje na 3 lata

Opublikowano

Zgadza sie ,ale w ASO kupisz tylko dla aut 2012 w gore gdzie 3G+ bylo fabrycznie ,jak ktos ma rezane 3G+ w aucie z np. 2010 to ASO nie pomoze

Co nie zmienia ze 300Euro jest przegieciem.

Opublikowano

Zgadza sie ,ale w ASO kupisz tylko dla aut 2012 w gore gdzie 3G+ bylo fabrycznie ,jak ktos ma rezane 3G+ w aucie z np. 2010 to ASO nie pomoze

Co nie zmienia ze 300Euro jest przegieciem.

Czyli jak mam auto 2012 i rezane 3g+ to kupię aktywację w ASO? Aktywacja idzie po VINIE?

Opublikowano

w rezanym nie kupisz licencji musi byc ori

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Masz to samo co u mnie ,komunikat ze licencja stracila waznosc a Traffic dziala.

Ja juz chyba wiem o co chodzi ,ale jesli to prawda to tak naprawde Traffic powinien dzialac u wszystkich ktorzy maja aktywowane mapy 2016 aktywatorem od Keldo :kox:

A u mnie na odwrot. Wgralem soft 900 i Traffic "zniknal" a wczesniej mialem licencje do 8.2017. :facepalm: .Teraz tez mi wyswietla komunikat ze licencja stracila waznosc ale nadal chodzi Google i Audi connect(mam zamontowane na Malinie i ruszylo ze skryptem robionym pod soft 767. ;) Takze chociaz to nadal chodzi ).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.