Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z mocą po przekorczeniu 120Km/h - AHU


fireman tom

Rekomendowane odpowiedzi

nie tym sie nie sugeruj, etka też nie, uwierz na słowo:) poszukaj na forum gdzieś jest wątek a potwierdzi sie to:P ja mam ten sam silnik i tak podpiety zawór

Edytowane przez baca2309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca wybacz że taki nie pewny jestem ale przez to co się stało z samochodem podchodzę teraz do wszystkiego jak do ognia:) Generalnie to co piszesz pokrywa się z tym jak mam podłączony stary zepsuty zaworek:). Teraz muszę jakoś dorobić ten kruciec. Że też gów... musiało się złamać... Jedyne co mnie pociesza to to że ten króciec służy do połączenia do rury idącej do przepływki więc nie ma on chyba aż tak dużego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ogarnąłem problem z notlaufami:). Zamontowałem w końcu nowy zaworek N75. Ułamany króciec przykleiłem na Super Glue i wzmocniłem to klejem na gorąco (na razie trzyma jak ta lala :naughty: ). Autko nie łapie już muła i nie nie wyskakują błędy. Bałem się tej wymiany po ostatnich perturbacjach ze spalonym bezpiecznikiem przy ECU ale tym razem wszystko poszło dobrze - dla świętego spokoju odłączyłem akumulator i cały temat ogarnąłem przy użyciu latarki na baterie :facepalm: . Na dniach dobiorę się do mojego starego zaworka, bo może uda się go zreanimowac i będzie na zaś. W każdym razie chyba jest przyblokowany i chyba coś jakby oleju w nim trochę. Swoją drogą mój zaworek jak był jeszcze sprawny to cykał przy włączonym zapłonie. Ten nowy nie cyka przy zapłonie ale za to słychać go jak cyka przy włączonym silniku. Czy to normalne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...