Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów 4,13,18,23


luk3534

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie proszę o analizę logów odpowiadających za pompowtryski nie wiem czy szukać problemu czy nie czasem delikatnie drgają obroty i nie bardzo mi się podobają te wartości gdzie szukać problemu logi

Edytowane przez luk3534
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipy masz troszke na - ale jest ok, synchro mozna by dac delikatnie do przodu ale nie bedzie zadnej różnicy, AVF/AWX mają to do siebie że drgają, dla pocieszenia 3/4 aut z tym silnikiem ma to samo. W większości przypadków winny jest wałek rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale powiedz mi dlaczego bipy ujemne filtr paliwa nowy MANNNNN oraz te wartości na 13 kanale mnie przerażają zaznaczam że auto ma mape na 160KM ale przed było identycznie. Ogólnie spalanie nie przekracza 7l auto jest mocne i nie kopci co poprawi synchro na 0??? nie będzie mi źle odpalał na mrozie??


może zastosować mu

LIQUI MOLY 2666 Diesel Spulung 0.5L Czyści Wtryski

Edytowane przez luk3534
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poprawie nie odczujesz różnicy bo zaleca sie ustawienia na - 0,5. Mówi sie ze ujemne bipy to problem z paliwem, znam ok 5 aut które mają ujemne bipy i nic sie z nimi nie dzieje od paru lat, w jednym walczyłem z ujemnymi bipami skonczyło sie na nowej pompie vacum, filtrach, przedmuchanych przewodach i czyszczeniu pompki w baku i niestety bez efektów.

Korekcje są ok 3 cylinder ma wieksza dawke ale to wcale nie oznacza problemu z pompką.

Środek LM polecam kazdemu bo czasem efektu są bardzo fajne choć często nie ma żadnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie który kupić specyfik z LM ?? oraz jakiej średnicy wężyki dokupić żeby wystarczyło zakładać filterek? czy po prostu do butelki przelać i te wężyki które są włożyć do butelki ?? Łukasz jaki polecasz ten środek żeby auto pochodziło tylko na tym specyfiku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa jeden do baku drugi bezposrednio, jutro sprawdze w garazu i podam ci numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki czekam na odp bo chciałbym ten bezpośrednio a powiedz mi tym nie uszkodzę nic ??? Nie zaszkodzi jak motor będzie chodził tylko na tym specyfiku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUKASZ A NIE 2666??? KURDE TAKI ZAMOWILEM

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyczyszczeniu układu logi mam takie oraz zmieniłem synchro na 0

http://vaglog.pl/log_244990.html

Bipy się poprawiły ale korekcje gorsze czyżby przez synchro?? Łukasz odp mi co myślisz o tym??

Edytowane przez luk3534
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipy masz super, korekcje tez nie są najgorsze ale 3 cylinder dostaje wiecej paliwa. Czy dzieje ci sie cos konkretnego czy poprostu martwisz sie cyferkami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwie się cyferkami:D to synchro zostawić na -1.6 czy tak jak jest 0?? Powiedz czy środek LM może pomógł na te bipy ale dlaczego korekcje są jakie są,... jak miałem golfa v było prawie wszędzie 0 a przebieg miał 50tys więcej bo tutuaj mam pewny przebieg


Łukasz jak według Ciebie lepiej jest z synchro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od silnika jeden ładniej chodzi na -1 a drugi na +3, ja zawsze staram sie ustawić na -0,6 a dalej to już na słuch. Jesli w aucie nic sie nie dzieje to olej cyferki, a zreszta korekcje są całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...