Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Angel Eyes + bixy


Sidżej

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Chciałbym zmienić zwykłe swiatła na bi xenony. Posiadam reflektory soczewkowe Angel eyes( szczerze? Oprócz tego,że w miare wyglądają to tragedia jesli chodzi o jakość świecenia)

Czy można wsadzić do nich Bixy?

Jestem zielony jeśli chodi o ten temat.

Nie wiem czy musze inwestować w soczewki bixenonowy, czy same żarniki wystarczy włożyć.

Ewentualnie kupie lampy polift i dalej kombinować, chodź zależy mi na zostawieniu tych reflektorów.

Nie mam pojęcia z czym to się je...

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wyrzuć te lampy albo sprzedaj i kup polifty i przerób je bo z tych to nie wiem czy coś zdziałasz . Ewentualnie kup ori xenon, a jak Cię nie zadowoli to większą soczewkę wsadzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę o tych lampach i nasi chłopcy sadzą się ostro..

Niestety kupiłem auto z takimi lampami, więc nic nie mogłem z tym zrobić.

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci podałem propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej koledzy pisza.. lampy z lifta i bedzie duzo duzo lepiej auto wygladało..ale pewnie wiesz ze do bixów trzeba samopoziom i sptyski w sumiem do xenonu tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak już jest Ci to za drogo to kup na razie same lampy z lifta jakieś lepsze żarówki do tego i też będzie na jakoś chwile zadowalająco świecić. W tym czasie kompletuj sobie części pod samopoziom , zderzak pod spryski i reszte pierdół, na końcu tylko lampy przerobisz i masz elegancko świecący zestaw... Na forum jest kilku co się tym zajmują i na pewno z chęcią przerobią Ci te lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem

Musze kupić cały zderzak ze spryskami i inne duperele. Będzie cacy

Chciałbym się tylko dowiedzieć jak przerobić te polifty na bixy?

a jak już jest Ci to za drogo to kup na razie same lampy z lifta jakieś lepsze żarówki do tego i też będzie na jakoś chwile zadowalająco świecić. W tym czasie kompletuj sobie części pod samopoziom , zderzak pod spryski i reszte pierdół, na końcu tylko lampy przerobisz i masz elegancko świecący zestaw... Na forum jest kilku co się tym zajmują i na pewno z chęcią przerobią Ci te lampy

Dzięki za zainteresowanie sie tematem i pomoc.

Zdecydowałem się na polifty. Sam dam rade ogarnąć czy lepiej oddać komuś z naszych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie kolezka jeden z forum sprzedawał imitacje samopoziomowania za 75 zł był temam w dziale sprzedam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest rozwiązanie jak chcesz kogoś oszukać. Napisz do bidzio1 to zrobi Ci dynamiczne tak jak to jest w nowszych autach

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oszukać to nie wiem po prostu prostsze i tańsze... jak pisałem jest to "imitacja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...