Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?


kikot

Rekomendowane odpowiedzi

W ub. sezonie kupiłem Yokohamy AVS winter V901 215/55/16 (bdb opinie w necie).

Dobre opony ale strasznie głośne. Niestety właśnie je założyłem i po moich letnich GD F1 wycie tych opon doprowadza mnie do szału, postanowiłem je wymienić (choć są prawie nowe). :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki kazda zimowka jest glosniejsza od letniej, ale warto ztrocic uwage na teleskopy bo w glownej mieze to one maja wplyw na glosnosc opon. juz wyjasniam jak teleskop jest zuzyty (nawet na przegladzie moze miec 78 %) ale jak zabkuje opony to jest do wymiany! taki teleskop kazda jedna opone wyzabkuje tak ze z niej da sie zrobic tartke do wazyw i taka opona juz na 100% bedzie glosna ale jezeli ktos ma michelin alpina to nawt bym powiedzial ze jest cichsza od letniej i wedlug mnie na zime lepszej gumy nie ma ! (wulkanizator) dla mnie tylko 10-cio czy 15-sto letni michelin alpin na zime jest idealny nawet jak teleskopow by nie bylo to michelina 10-letniego nie wyzabkuje [br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 22:30_________________________________________________Jak cos to polecam nasza polska debice na zime czy kormorana albo save to naprawde sa dobre opony na zime ! na lato (jedne z najgorszych ale na zime jedne z najlepszych nowych opon ) bo w uzywce tylko 10-letni micheli alpina i niech kto gada jak chce !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tylko 10-cio czy 15-sto letni michelin alpin na zime jest idealny nawet jak teleskopow by nie bylo to michelina 10-letniego nie wyzabkuje

:polew::nabijasie:

A ja mam pytanie czy ta 10 letnia opona spełnia w ogóle jakieś swoje zadania? Czy posiada chociaż polowe ze swoich właściwości opony zimowej? Moim zdaniem nie, bo ta opona dziesięcioletnia już jest chyba plastikowa a nie gumowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

kurde a ja głupi nówki kupiłem :tongue4:

Tylko gdzie takie 10-cio czy 15-letnie znaleźć teraz, może się ktoś zamieni :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Klebera Krisalp HP juz w 3 aucie i powiem ze oponki dla mnie sa super

a cz głośne napewno głosniejsze niz letnie :) ale nie bardziej głosne od mojego tylnego łozyska w kole :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja smigam na Continentalach WC :evil: i dramatu nie ma... ale to nie to co 10-cio czy 15-sto letni michelin alpin zy jakas SAWA prawda sender?:> :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam od piatku na Good Year UG7+ i sa super ciche - nawet cichsze niz moje letnie dunlopy sp01 :disgust:

U mnie w szwecji juz dziaisj rano jak do pracy jechalem - 2, jak wracalem o 17 bylo -3 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam na Dunlop SP Winter Sport 3D i na hałas nie narzekam. A co do tego:

Jak cos to polecam nasza polska debice na zime czy kormorana albo save to naprawde sa dobre opony na zime ! na lato (jedne z najgorszych ale na zime jedne z najlepszych nowych opon ) bo w uzywce tylko 10-letni micheli alpina i niech kto gada jak chce !

to :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam na Dunlop SP Winter Sport 3D i na hałas nie narzekam.

Ja tak samo. I mają tylko jeden sezon za sobą a nie 10 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P6000 to nie opona :P:polew: :polew: :polew:

zgadzam się, (kupiłem je razem z autem a nie z wyboru)

89% focusów iu mnie w pracy jezdzi na p6000 to kurde jakas pomyłka jest :P

jak taka firma moze wypuścić takie imitacje opon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...