Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy program do AFN-a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy jest ktos ogarniety z Pomorskiego ktory by mi wgral nowy program rozruchu bo na cieplym czasami musze go krecic pare sec i przy okazji zwiekszyc moc?

Opublikowano

Pytales w tune up ?:)

Opublikowano
  • Autor

Nie pytalem to w Gdansku?? albo moze by ktos mogl polecic dobry warsztat.

Edytowane przez bartek1561

Opublikowano

Tak w Gdańsku co do chipowania to każdy ich chwali :) jak zmienię turbo i wtryski pojadę do nich na strojenie

Opublikowano
  • Autor

Aha okej dzieki za odp. To jak mam zwykle turbo i tryski zwykle to chyba moge tez zrobic z 140 koni?

Opublikowano

A co masz za silnik ?

Opublikowano

przecież napisał że AFN...

Jedź do Roberta wszystko Ci powie / ogarnie.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor

przecież napisał że AFN...

Jedź do Roberta wszystko Ci powie / ogarnie.

Robert to kto ? :decayed:

Opublikowano

Robert == tune up.

Ewentualnie możesz napisać do użytkownika ciahciah. U mnie po jego sofcie auto jeździ lepiej niż nie jeden afn po większych modach, bo i takie przypadki się zdarzały ;)

Opublikowano

Ja po samym programie 147/312NM

Edytowane przez luty2502

Opublikowano
  • Autor

dzieki za odp pozdro


mam jeszcze jedno pytanie czy w tuner up przez zalozeniem programu to sprawdzaja stan turba i pompy?

Opublikowano

To jest "stary wyjadacz", nie masz się o co martwić. Jeśli stwierdzi ze coś jest na rzeczy to odpuści robotę, będziesz miał pytania / wątpliwości zawsze możesz go zapytać wszystko Ci wyjaśni, podpowie.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Witam czy jest ktos ogarniety z Pomorskiego ktory by mi wgral nowy program rozruchu bo na cieplym czasami musze go krecic pare sec i przy okazji zwiekszyc moc?

Zapraszam do TUNE-UP

Poprawie dawki i cos wymodeluje w sofcie. Ale powyzej 140KM to juz ciezko zrobic bez zmian mechanicznych. Tylko nieliczne egz przebijaja sie przez te bariere bez problemu.

Edytowane przez rob555

Opublikowano

Witam. To moj pierwszy post na forum.

147/312 to seria nieprawdopodobnie zdrowa musiala byc i chlodny dzien.

Ja osobiscie polecalbym chocby 216' zalozyc i dopiero program, wtedy nie bedzie dymu i wtryski nie beda na granicy wydajnosci.

Bolaczka to maly SMIC niestety w vagach, nawet po programie w upalny dzien czuc,ze auto jest slabsze z oryginalnym intercoolerem.

Tak jak rob555 pisze malo ktore przekraczaja z oryginalnymi wtryskami 140 koni.

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Okej dzieki za info jak bede w PL to zajade.

Opublikowano

Wtryski 216 turbo awx da radę 170km/360nm wykręcić?

Opublikowano

Bez pompy i walka watpie.

Opublikowano

Walek nie konieczny przy takim setupie.Wtryski jak najbardziej 216 ale to juz wlasciciel zadecyduje.

Opublikowano

Jak robic pompe to i wałek nie sądzisz???

Opublikowano
  • Autor

no dobra wymienisz walek pompe turbo wtryski zrobisz z 170 koni a silnik to wogole wytrzyma? przeciesz on moze miec nalatane 500 tys +

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.