Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w takim razie słucham Twoich koncepcji na temat "jak to zrobić ze smaczkiem by raggaman" :>

Dużo tego ..wystarczy użyć magicznej opcji :szukaj:

Peace :decayed:

Opublikowano

powiem tak... tanim kosztem nic nie zrobisz .... no chyba ze jakis wunderbaum:>

Opublikowano
  • Autor

to właśnie po to założyłem ten topic żeby tu skolekcjonować takie przeróbki własnoręczne z mniejszym lub brakiem nakładu finansowego :wink4:

co to wunderbaum? :tongue4:

Opublikowano

choinka zapachowa:D polecam zapach new car i black classic:)

Opublikowano

Możesz jeszcze założyć ramki DIDO na zegary

choinka zapachowa:D polecam zapach new car i black classic:)

:polew: A ja nie lubie jak mi coś dynda jak jadę, więc co polecasz ? :tongue4: A tak na poważnie to bez kasy dużo nie zrobisz. Większość modów ze smakiem została już wypisana, a reszta tanich przeróbek zalatuje pod wiejski tuning.

Opublikowano

Możesz jeszcze założyć ramki DIDO na zegary

choinka zapachowa:D polecam zapach new car i black classic:)

:polew: A ja nie lubie jak mi coś dynda jak jadę, więc co polecasz ? :tongue4: A tak na poważnie to bez kasy dużo nie zrobisz. Większość modów ze smakiem została już wypisana, a reszta tanich przeróbek zalatuje pod wiejski tuning.

To zapach na kratke nawiewu w ksztalcie np opony z chrom felga :polew:

Opublikowano

hehe podobnie do innych tego typu wątków i ten wygląda że każdy wali jakimś żartem na temat darmowego rezania hehehe:D ale w sumie racja za darmo nic nie ma... nawet ta choinka kosztuje:D

Opublikowano

Ja mam gumowego japonka zapachowego zamiast choinki :decayed::kox:

Opublikowano

odkrec uchwyty z tej kuchni wloskiej i przykrec dookola lewarka , a jak odrecisz duzo to przypasuj je wszedzie gdzie si eda i bedzie mozna si etrzymac jak w autobusach :naughty::thumbup: [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 20:11_________________________________________________nie no za duzo nie wykombinujesz bez $$$ :confused4: i zalezy to tez od twoich zdolnosci manualnych i jakimi narzędziami dysponyjesz

Opublikowano
  • Autor

hehehe :polew:

choinek osobiście też nie lubię... :decayed: ja mam 2 te zapachy z brisa na kraki nawiewu :gwizdanie:

ramki na zegarach są :kox:

a odnośnie tematu to w dalszym ciągu czuje się niezrozumiany ;( :> nie mówię przecież że ma być to coś za free bo jak by się uprzeć to nawet szmatka do przetarcia auta jest odpłatna więc skończcie z tym :naughty: miałem zamiar zebrać wasze jakieś takie mody których koszt nie wynosił 2 kółka tylko jakieś tam drobne stówki.. :evil:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 23:11_________________________________________________przez tekst o choinkach będe musiał znowu aviomarin wozić w schowku... :polew:

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

To trzeba było napisać np. mody do 100PLN i wtedy by nie było problemu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dobrze tak więc ogłaszam zmiane wątku na mody do 200zł hehe :decayed:

Opublikowano

Jak do 200PLN to w tym przedziale mieszczą się jeszcze HID xenony :tongue4:

Opublikowano

ja za 200zl to juz byl mial climatronic pod 2 din :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 09:01_________________________________________________proponuje jakas fajna koncowke wydechu:)

Opublikowano
  • Autor

ja prędzej bym schował wydech pod zderzak niż założył sobie jakąś lufe na koniec :wallbash:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 09:13_________________________________________________idzie za 2 stówki hidy dobre założyć?

Opublikowano

nikt nie mowi o lufie jak w calibrach... cos ladnego ze smakiem, jak np w S4.

hidy mozna dorwac za 200zl, ale jak nie masz soczewek to nie mysl o tym nawet;)

Opublikowano
  • Autor

jakieś przeciwskazania? :gwizdanie:

Opublikowano

za 200 PLN :mysli: może futerko z owcy na kierownice i gałkę zmiany biegów z autem w bursztynie :polew: - :sick3:

Opublikowano
  • Autor

hehe jeszcze chwile i temat zostanie przeniesiony do "strefy śmiechu" :polew:

Opublikowano

DO 200 zł :

Obszycie kierownicy skórą perforowaną - ok 100 zł

Obszycie gałki zmiany biegów i mieszek 0 gałka ok.20 zł ..mieszek 30 zł

Hidy - 160 zł ( jesli mamy lampy soczewkowe !! )

Malowanie środków lamp na czarno - fabra - 20 zł ..nitro - 5 zł .

Czyszczenie tapicerki na błysk - ok 150 zł

Na zmianiarke Mp3 nie styknie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.