Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4/S4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Audi a4/s4 b5 1.8 125 km 97r

Mechanika to czysta seria

Nadwozie :

- zderzak przód S4

- zderzak tył S4

- grill S4

- lampy xenon

- obrysówki w kierunkach

Koła, zawieszenie :

- BBS 17 ' 8j 215/45, 225/45

- kit 40mm

Wyposażenie :

- skórzana czarna tapicerka

- kierownica S4

- podłokietnik

- elektryczne szyby przednie

- elektryczne lusterka

- ABS

- Immobilizer

- centralny zamek

- 2 poduszki powietrzne

- climatronic

- podgrzewane fotele

Plany :

- przyciemnienie lamp i pomalowanie kierunków na ciemny pomarańcz

- dokładka zderzaka Cupra R

-gwint

0f907d25c01840a4med.jpg[/url

] 8e978c57ec09f3dcmed.jpg

f5f5e5a45c0af4d9med.jpg

267fefa3af1369b6med.jpg

6389e8b492a03bd9med.jpg

aa9b6fe9a1ddbec7med.jpg

7a09450c3d9af454med.jpg

Edytowane przez szugi

Opublikowano

Wklej normalnie foty. Na fotosiku pod każdym zdjęciem masz kody.

Opublikowano
  • Autor

Wklej normalnie foty. Na fotosiku pod każdym zdjęciem masz kody.

jestem tu nowy wiec musicie wybaczyć :)

Opublikowano

bardzo ładna, tylko ta nalepka na szybie :banan:

gdzie foty wnętrza ?:)

ładuj na tył lampy z lifta, odmłodzi troszkę dupkę

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładna, tylko ta nalepka na szybie :banan:

gdzie foty wnętrza ? :)

ładuj na tył lampy z lifta, odmłodzi troszkę dupkę

nabyłem naklejkę na jednym ze zlotów mi się osobiście podoba, póki nie wytrze się od wycieraczek to zostaje a co do lamp to może jak zrobię gwint itp. jakaś hierarchia musi być :)

Opublikowano

Bardzo mi się podoba, ta naklejka fajny dodatek i sam w swoim planuję też na koniec dołożyć.

Opublikowano

pół forum ma zderzaki przód/tył od s4, zapominając o listwach i progach, a mnie to tak kłuje w oczy że masakra :decayed::decayed:

Opublikowano

pół forum ma zderzaki przód/tył od s4, zapominając o listwach i progach, a mnie to tak kłuje w oczy że masakra :decayed::decayed:

szkoda tylko ze za progi cenią sobie jak za golfa III w gazie

Opublikowano

Z jednej strony to źle, że tak cenią bo wyglądają o wiele lepiej niż progi w zwykłej serii, z drugiej dobrze bo nie jest to takie byle co ;) Lampy na tył z polifta i od razu d*pa będzie lepiej wyglądała. Mieszek od drążka też zmienić bo ten taki kondonowaty trochę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

O mieszku nawet nie mysle, żadnych dziur w skorce ani nic poza tym normalnie wygląda lepiej a co do progów to racja mnie tez po oczach kuje musze poczytać i popatrzeć jak to z tymi od omegi czy to ma ręce i nogi bo nie wiem czy warto tracić czas i pieniadze :)

Edytowane przez szugi

Opublikowano

kolego lampy masz ori xenon z s4 czy jakiś zamiennik?

Opublikowano

szugi sam się nad nimi zastanawiam

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc nie wiem czy one są s4 , na pewno są ori . Byly jak kupiłem samochochod

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.