Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z dobraniem koloru lakieru, proszę o pomoc.


Nazgul88

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym użytkownikiem forum, więc na wstępie chciałbym się przywitać i życzyć szczęśliwego 2016 roku :)

Tydzień temu miałem nieprzyjemną sytuację na parkingu. Ktoś wjechał mi w błotnik i spie*dolił. Zostało dość spore wgniecenie i zderzak z jednej strony na ziemi. Uznałem, że taniej wyjdzie znaleźć używany błotnik w kolorze, niż klepać i malować, i tu pojawia się mój problem:

Przeszukałem chyba wszystkie szroty w okolicy, całe allegro i olx i znalazłem tylko jeden błotnik w moim kolorze (LZ5U), ale strasznie skorodowany więc nie opłaca się go kupować (za to dużo jest elementów w tym kolorze do Audi 80). Zależy mi żeby zrobić to jak najszybciej więc zastanawiam się, czy nie zamontować błotnika w innym kolorze, i tu pojawia się do Was pytanie:

Lepiej będzie pasować kolor LZ5L czy LZ9U?

Czy może nie robić tego i czekać aż znajdzie się błotnik w kolorze i dobrym stanie?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS. Czy jest jakaś różnica w błotnikach przed liftem i po lifcie?

Edytowane przez Nazgul88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty musisz sobie odpowiedzieć który kolor mniej będzie cię raził w oczy. Polecam iść do mieszalni farb i niech ci dadzą próbki takich kolorów i sobie przyłóż do auta i zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w 100% pewien, że mocowania są identyczne, musi się wypowiedzieć ktoś kto miał oba w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią sie tj brak rantu o który zapiera sie kierunek przy lampie. Brak znaczka audi inny kierunek boczny ale przetłoki są takie same i identyczne mocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...