Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silniczek składanego lusterka z polifta do przedlifta


fragless1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie przeszczepiał ktoś z Was mechanizm składania lusterka z polifta do przedlifta? Chodzi mi o silniczek, przekładnie. Mam u siebie lusterko składane elektrycznie, silniczek chodzi ładnie, tylko w jednym miejscu ślimak jest zajechany i jak natrafi na to miejsce, to już lipa, bo nie składa/rozkłada lustra. Ciężko jest dorwac przedlifta lewego, ale poliftowych jst kilka i zastanawiam się, czy uda się złożyć z tego jedno przedliftowe?

Ewentualnie kupic prawe przedliftowe i przełożyć do lewego, ale nie wiem czy to się uda, bo może ślimak będzie inaczej zakręcony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć mechanizmy takie same posiadają lusterka od a8 d2 a tam prawie każda miała składane elektrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Obawiam sie tylko, że cena będzie zaporowa, ale sprawdzę.

Wie ktoś może, jak poznać, czy lusterko od A8 jest składane elektrycznie? Poszukałem schematów i przejrzałem dostępne aukcje, ale schematy nie pasują do kostek, które są w lustrach. Ilość pinów się zgadza, ale ich rozmieszczenie i kolory przewodów już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaporowa właśnie nie bo tego od cholery na alle po pinach w kostce można dojść czy elektryczne czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz udalo mi się, ale trudno złapać się z tymi pinami. 2 kostki, a schematów mało. Juz nawet na forum A8 szukałem, ale tam słabiutko z ludźmi. Ostatecznie dorwałem schematy i udalo się. Dla tych, którzy poszukują takiego lustra, to lusterka składane z A8 mają identyczny mechanizm, co te z A4. Do mnie to ratunek, bo mam eleganckie lustro z A4, ale bebechy rozwalone.

Lustro z a8, żeby było składane musi mieć:

- jedną kostkę z 8 pinami lub

- dwie kostki: jedna z 7 pinami a druga z 5 pinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...