Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem, podgrzewanie foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

przyszła zima to i zimowe problemy.

Jako, że autko mam pierwszą zimę, to przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy fotele powinny grzać całe, czyli siedlisko i plecy czy tylko siedlisko?? Mi grzeje tylko siedlisko.

Sprawa druga, mam wrażenie że fotel grze jak chce, tj. czy ustawiam go na 1 czy na 6 raz grzeje mocno raz lekko.

Ogólnie fotel nagrzewa się długo.

Bardzo proszę o informacje, gdzie mam problem a gdzie jest OK??

Opublikowano

Mam podobny problem.rozwiązałeś go może?

Opublikowano

W fotelu są dwie maty . Na siedziska i na oparciu. Może jedna padła ?

Opublikowano

Ja to dokładnie mam problem taki z podgrzewaniem fotela kierowcy otóż jak ustawie pokrętło n pozycje 6 to nagrzeje mi sie tylko siedzisko i to po długim czasie coś dopiero czuć,oparcie nic,wogóle nie grzeje,czy to bedzie przerwany któryś obwód?


Chciałem dzisiaj zdemontowac fotel,ale patrze a tam przewody od poduchy podłączone na stałe,tzn.kosti ominięte są,poprzecinane na koncach kable i polutowane ze sobą pomijając kostke...dlaczego i w jakim celu ktoś to zrobił? Dlatego dałęm sobie dzisiaj spokój z tym bo bałem sie ze jak utne to to mi może wystrzeli poducha. co o tym myślicie koledzy?doradzicie coś? pozdrawiam


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

przyszła zima to i zimowe problemy.

Jako, że autko mam pierwszą zimę, to przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy fotele powinny grzać całe, czyli siedlisko i plecy czy tylko siedlisko?? Mi grzeje tylko siedlisko.

Sprawa druga, mam wrażenie że fotel grze jak chce, tj. czy ustawiam go na 1 czy na 6 raz grzeje mocno raz lekko.

Ogólnie fotel nagrzewa się długo.

Bardzo proszę o informacje, gdzie mam problem a gdzie jest OK??

Miałem ten sam problem,grzał jak chciał,przepalony któryś z drucików,powinno grzać siedlisko i nerki :)

Opublikowano

Połączenie szeregowe trzeba rozbierać fotel mam tak samo ledwo co grzeje Jest wątek o fotelach

Opublikowano

Ja to dokładnie mam problem taki z podgrzewaniem fotela kierowcy otóż jak ustawie pokrętło n pozycje 6 to nagrzeje mi sie tylko siedzisko i to po długim czasie coś dopiero czuć,oparcie nic,wogóle nie grzeje,czy to bedzie przerwany któryś obwód?

Chciałem dzisiaj zdemontowac fotel,ale patrze a tam przewody od poduchy podłączone na stałe,tzn.kosti ominięte są,poprzecinane na koncach kable i polutowane ze sobą pomijając kostke...dlaczego i w jakim celu ktoś to zrobił? Dlatego dałęm sobie dzisiaj spokój z tym bo bałem sie ze jak utne to to mi może wystrzeli poducha. co o tym myślicie koledzy?doradzicie coś? pozdrawiam

ktoś musiał u Ciebie zmieniać fotele, przedlift/polift ma inne kostki poduszek, więc ktoś pewnie nie miał takiej pod ręką i zrobił na stałe... te kable możesz rozłączyć, nic Ci nie buchnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.