Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nietypowy problem z zamkiem


wPRa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nietypowy problem związany z zimą za oknem, mianowicie ostatnio po otwarciu drzwi z kluczyka, "grzybek" w drzwiach samoistnie się wciągał i tak w kółko, po wejściu drzwi się zamykały i ciągnięcie za klamkę nic nie daje, na centralny również nie reaguje. Próbowałem coś pogrzebać przy zamku i wcisnąłem go palcem i teraz najlepsze, nie da sie domknąć drzwi bo zamkniecie nie chce się otworzyć, ciągnę za klamkę, próbuje kluczykiem, pilotem nic nie działa. I stad pytanie co jest grane? Możliwe że coś zamarzło w drzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe. Jeśli dasz auto do ciepła na dzień/noc (jeśli masz możliwość) i problem ustąpi to masz odpowiedź. Podejrzewam, że skoro tak świruje to masz problem z mikrowłącznikami i/lub wodą w zamku. U mnie, niezależnie od warunków, zdarza się sporadycznie, że po otwarciu z kluczyka centralny nie reaguje do momentu pociągnięcia za klamkę - jak ruszą drzwi kierowcy to podnoszą się wszystkie "grzybki". Jeszcze tego nie ruszałem, ale po przeczytaniu podobnych tematów podejrzewam właśnie mikrowłączniki bądź dźwignię nimi zawiadującą. U Ciebie może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...