Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Letni płyn w układzie spryskiwaczy


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

I dziś rano cuda mi się działy w aucie. Po przejechaniu 30m zaświeciła się kontrolka (mało płynu w układzie spryskiwania - proszę dolać), a przecież 2 dni wcześniej wylałem letni i wlałem 5l zimowego.

Przyjechałem 8km do pracy i nie zgasła.

Po pracy wskakuje do auta i co .... kontrolka się nie świeci ... przejechałem 130km i spokój.

JAKAŚ CHWILOWA KARA MNIE SPOTKAŁA ZA DOPUSZCZENIE DO ZAMARZNIĘCIA PŁYNU W UKŁADZIE?

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś na ściankach delikatnie przymarzło przy czujniku. Kawałek pojechałeś, płyn od silnika się nagrzał i puściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem dziś samochód do garażu, bo zamarzł mi płyn w układzie spryskiwania.

Czy istnieje sposób na opróżnienie pełnego zbiorniczka z płynem nie używając spryskiwaczy?

Przecież będę z godzinę pryskał

Nie rozwalaj ludziom konstrukcji ze ci płyn zamarzł a mauzera za zbiornik nie masz ze godzine musisz pryskac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem dziś samochód do garażu, bo zamarzł mi płyn w układzie spryskiwania.

Czy istnieje sposób na opróżnienie pełnego zbiorniczka z płynem nie używając spryskiwaczy?

Przecież będę z godzinę pryskał

Nie rozwalaj ludziom konstrukcji ze ci płyn zamarzł a mauzera za zbiornik nie masz ze godzine musisz pryskac :D

OK. Robimy zawody. "Kto najszybciej wypompuje 5l płynu za pomocą sprysków" Jedziesz pierwszy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie skłamać mi zajeło opróżnienie 5l zbiorniczka spryskami mgiełkowymi ciagiem jakies 5 minut. Mnie zamarzł w sobotę przy -13 stopniach różowy Jan niby do -20, myslalem, ze k***rwicy dostane. Na szczescie wjechałem do warszatu ogrzewanego, dwa ćmiki i pusciło. Co smieszne miałem dwie 5l tego płynu i druga zostawiłem w niedziele przy -10stopniach na godzine na dworze i juz bryły się robiły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jan niby do -20
To w takim razie piszcie jaki płyn na zimę... TYLKO SPRAWDZONE PROSZĘ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...