Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o wycenę mojego audi


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zastanawiam się nad sprzedażą mojej lalki tylko może moglibyście mi przybliżyć sumę jaką jest jeszcze warta na obecny czas. Auto bardzo dopieszczone pod względem mechanicznym wszystko robione na czas oraz wszystko wymieniałem jeśli coś zaczynało kuleć części wkładałem renomowanych producentów . Wizualnie też ok trochę rysek ale wiadomo auto z 98 r. O auto bardzo dbałem gdyż mam fioła na punkcie samochodów :) Silnik nie bierze ani grama oleju na co mogę dać pisemną gwarancję, nie kopci, pali od strzała nic się z silnikiem nie dzieje zalewany olejami syntetycznymi z wysokiej półki Motul oraz Liqui Moly. Samochód w rodzinie od 2007 roku, wcześniej jeździł nim mój wujek kawaler po 50, posiadam samochód od 2 lat. Z wyglądu pozmieniałem trochę z części oryginalnych poliftowych. Wymieniany był błotnik od kierowcy bo na starym robiły się już burchelki, które szły od spodu nadkola. W środku niepalone jestem osobą niepalącą.

To może co ostatnio robiłem :

Nowe klocki przód (ferrodo), tarcze tył wraz z klockami i łożyskami (Bosch, TRW, FAG)

Nowe łożyska przednie (FAG)

Wahacze świeże po części MS oraz Ruville

Nowe tuleje tylnej belki (Febi)

Obniżone zawieszenie Eibach Pro Kit -30mm do tego sportowe amortyzatory MTS Technik - założone w kwietniu 2015r. (bardzo fajnie auto się prowadzi i super trzyma się drogi).

Zmieniona pompa wspomagania na mocniejszą 120 bar

Cały komplet poduszek silnika oraz skrzyni (Febi)

Zregenerowane zaciski przednie

Rozrząd wymieniony przy 230 tyś, obecnie 241 tyś

Świece wymienione 10 tyś temu Beru, kable W/N jakieś 20 tyś temu również Beru.

Roczny akumulator 64 AH

Termostat Wahler.

Wyposażenie :

ABS, 4x poduchy, pakiet światło, 2x podłokietnik, wspomaganie kierownicy, 2x el szyby, centralny zamek z domykaniem szyb (uniwersalny sterownik zamka), halogeny, regulacja kierownicy, el regulowane lusterka + podgrzewane , skórzana kierownica, 2 komplety dywaników lato/zima.

Foto :

http://screenshooter.net/102763255/rlyhqyp

http://screenshooter.net/102763255/rnpakeo

http://screenshooter.net/102763255/quxrvvr

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje A4 B5 z 1998 roku 1.6 ahl z przebiegiem 114k km sprzedalem w styczniu 2015 za 8800. Stan byl naprawdę fabryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyposażenia to golas, Części mechaniczne które włożyłes do auta tez nie podnoszą ceny. Są to materiały eksploatacyjne które się wymienia na bieżąco. Cena między 6 a 8 tysi.

Z drugiej strony włożyłes trochę kasy w auto ja bym nie sprzedawał. No chyba ze ci się auto juz znudziło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudziło mi się brak mocy i brak klimy to największe 2 bolaczki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sedan też był bez klimy i przez to między innymi odechciało mi się nim jeździć w pewnym momencie :P

O ile rzeczywiście jest w takim stanie jak napisałeś, to 7 tys. możesz spokojnie dostać tylko musisz być cierpliwy. Jakby to nie było 1.6 to dostałbyś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 7 to by było ok , nie wymaga wkładu finansowego i nikt kto by kupił nie martwiłby się o te części , że coś może niedomagac dlatego myślę że 7 powinienem wziąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony auto bez klimy, przy naszym klimacie(od kilku lat duże upały) to ogromny minus. Jak szukałem swojej pierwszej b5 to tylko z klima. Jak ktoś raz poczuł komfort klimy to kolejne auto musi ją mieć mowie to z własnego doświadczenia.B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety bez klimy to męka jak się jeździ...

Kiedyś jeździli bez, ale kiedyś nie było korków i non stop świateł więc i w autach chłodniej.

W ubiegłym już roku wziąłem termometr do auta i na zakopiance jadąc z otwartymi szybami miałem 38 stopni w zacienionym miejscu - nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica? :P

Po świętach lepiej jak przed świętami.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co do klimy są uprzedzeni lub uważają, że nie ma potrzeby jej włączać. Mam takie przykłady w rodzinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...