Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik regulacji nawiewu - potrzebny numer części


Andrzej2965

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż w mojej Audi A4 B5 1.8 96r brakuje regulacji temperatury ciepłego powietrza. Mimo że przełączam temperaturę czy to ustawiam na HI czy też na LOW dmucha tak samo. Zdemontowałem schowek i dostałem się do silniczków. okazało się że poprzedni właściciel zdemontował silniczek od regulacji temperatury. Została tylko czarna wtyczka. Chciałbym zakupić taki silniczek ale nie znam numeru części. Na aukcjach są dostępne lecz nie wiem który zakupić. Czy zna ktoś numer silniczka od regulacji temperatury?Jaki kolor ma ramię silniczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba nie jesteś pewny? W schowku znalazłem czarne ramię chyba pozostałość po silniczku. Szukałem tego silniczka, który proponował kolega Ossek lecz nie mogę znaleźć. Natknąłem się na takie 0132801026, 0132801028. https://onedrive.live.com/redir?resid=79062D223E98C78F!105&authkey=!AKyZqEb9z0ffQ9w&ithint=folder%2cjpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czarne to już nie jest element silniczka, tylko coś co łączy silniczek z klapą. Podałem Ci nr OE, Twoje numery to numery Boscha. Parę miesięcy temu wytargałem ten silniczek, żeby go rozruszać i jeśli dobrze pamiętam, to cięgno było kremowe/beżowe. Jak chcesz, to podrzuć VIN, to upewnimy się co do numeru OE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapozyczone cytat ➡silniczek odpowiedzialny za temperature wg programu serwisowego do audi A4 95-97r ma numer: 8D1820511A lub 8D2820511A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak chcesz, to podrzuć VIN, to upewnimy się co do numeru OE.

Ossek, a byłbyś tak uprzejmy sprawdzić po moim VIN nr tego silniczka? Bo też szukam :)

WAUZZZ8DZTA299010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie :) To ten sam silniczek czyli 8D1 820 511 A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mała prośba, padł mi silniczek od regulacji temperatury, wyciągnąłem go i ma nr 0132 801 039 (jest to nr silniczka od regulacji kierunku...) Chyba ktoś coś poknocił jak wcześniej naprawiał te nawiewy - powiedzcie mi teraz który nr jest prawidłowy bo nie wiem jaki zamówić... ;]

0132 801 028 - to jest silniczek od regulacji temperatury nawiewu?

0132 801 039 - to jest silniczek od regulacji kierunku nawiewu?

bo ogólnie rzecz biorąc nie różnią się one niczym więcej jak kolorem ramienia i wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...