Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt ponownego założenia instalacji LPG


Trochim49

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Od pół roku jestem posiadaczem Audi A4 1,8 125 km z roku 1998. Jako, że silnik jeszcze w dobrej kondycji a ceny PB nie wiadomo jak długo utrzymają się na tak niskim poziomie planuje na wiosnę założyć do auta instalacje lpg. I tu zagwozdka. Była w nim już kiedyś instalacja sekwencyjna z tym, że bez papierów więc poprzedni właściciel zdemontował ją całkowicie aby przejść przegląd w Polsce i nie była już używana.

I tu moje pytanie. Orientuje się może, któryś z szanownych klubowiczów czy w takiej sytuacji mogę spodziewać się niższej kwoty za ponowne założenie instalacji? ( w końcu odchodzi trochę pracy dla gazownika)

Ile gotówki szykować na taką instalacje? Chodzi mi o coś lepszego sortu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy jakikolwiek gazownik wystawi Ci papiery na starą instalację . 2500 nowa taka cena☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah. Niee nie chce zakładać żadnej starej instalacji LPG ;) Chce założyć nową tylko chodzi mi o same koszty założenia (robocizny) czy się zmniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja byc papiery na butle i tyle w temacie reszta instalacji nie ma znaczenia. a jesli gazownik ma miec lzej to musiala by byc rurka miedziana pod autem z instalacja,jesli jej brak to koszt jak robota od zera

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty się nie zmniejszą, bo skoro stara jest zdemontowana to nową i tak trzeba na nowo zakładać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dziury wszędzie powiercone, przewody chłodzenia przygotowane pod parownik (czy tam mixer), część kabli idących do ecu została. Mimo to od zera?

Edytowane przez Trochim49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pewności, że dziury będą pasować, tak samo przewody. Mnie się osobiście wydaje, że i tak zapłacisz "normalną" cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki wielkie za info ;) Po wizycie u szpeców powiem czego się dowiedziałem. Może ktoś skorzysta z informacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...