Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2006 1.9 tdi BRD 116bhp chip na 145bhp jakie turbo ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
zrobilem chip na 145bhp i teraz mi zaczyna turbo siadac, mam teraz 257tys km i oryginalne turbo i moje pytanie jakie turbo wsadzic tak zeby bylo p&p i dobrze gralo z ta moca ????

Opublikowano

Od AWX/AVF

Opublikowano

Tak jak Maciek pisze AWX/AVF :wink:

Opublikowano
  • Autor

np taka??
GT1749V

Edytowane przez kokoswojtek

Opublikowano

Ta turbina jest p&p do b7 1.9 116km brb ? Czy trzema coś rezac, żeby dopasować ?

Opublikowano
  • Autor

Adrian ja chce kupic nowke nie chce oddawac do regeneracji

Opublikowano

czyli coś takiego

turbina 1.9 awx/avf

Opublikowano
  • Autor

dzieki a czy przy wymianie turba trzeba jakies uszczelki kupowac w audi czy wszystko powinno byc w zestawie z turbo??

Edytowane przez kokoswojtek

Opublikowano

Uszczelkę na wydech możesz kupić i na pewno pod spływ oleju.


czyli coś takiego

turbina 1.9 awx/avf

Ta turbina to chinczyk..

Opublikowano
  • Autor

Uszczelkę na wydech możesz kupić i na pewno pod spływ oleju.

czyli coś takiego

turbina 1.9 awx/avf

Ta turbina to chinczyk..

a po czym poznac ze chinczyk??

Opublikowano

Uszczelkę na wydech możesz kupić i na pewno pod spływ oleju.

czyli coś takiego

turbina 1.9 awx/avf

Ta turbina to chinczyk..

Wyslalem ironicznie bo wiem jaka jest cena ori turbo. Ale specjalnie dla ciebie zadzwonilem do serwisu Krotoski-Cichy Łódź i pan specjalista ds sprzedaży poinformowal mnie o promocji od audi - jesli zostawisz swoja turbine u nich dostajesz nowiutka za jedyne 4340zl. Wydaje mi sie ze lepiej zregenerowac turbo w dobrym zakladzie, ale jak chcesz miec nowa ori to przygotuj sie na wiekszy wydatek, pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Wyslalem ironicznie bo wiem jaka jest cena ori turbo. Ale specjalnie dla ciebie zadzwonilem do serwisu Krotoski-Cichy Łódź i pan specjalista ds sprzedaży poinformowal mnie o promocji od audi - jesli zostawisz swoja turbine u nich dostajesz nowiutka za jedyne 4340zl. Wydaje mi sie ze lepiej zregenerowac turbo w dobrym zakladzie, ale jak chcesz miec nowa ori to przygotuj sie na wiekszy wydatek, pozdrawiam

a to ta GT1749V to jest chinczyk?? przeciez garrett to chyba dobra firma z tego co sie orietuje??

Opublikowano

Ogolnie na forum jest taka teoria ze jak nie ori OEM AUDI to chinczyk :D no co prawda to prawda bo ori wiesz gdzie wyprodukowano i kto a tutaj do konca niewiadomo ile to wytrzyma

Opublikowano

Kup uzywke i wyslij do turbo Bogdana.100% satysfakcji na czesciach Melleta.

Opublikowano

Również korzystam z usług "turbo Bogdana" i jestem zadowolony.

Opublikowano
  • Autor

Czyli lepiej uzywke i do regeneracji??? Jak ktoś regenerowal to jaki jest koszt??

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to jaki jest koszt
http://trans-turbo.pl/main.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.