Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota


marioxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

To jak masz to ogarnięte że sama Ci się klapa unosi do góry bez sprężyn i kątowników jeszcze na zamku z jednym cięgnem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja myślałem że ty chcesz zamek otwierany z pilota a nie unoszenie klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docelowo unoszenie klapy, dlatego pytam o plany sprężyn i konstrukcji z kątowników bo wszedzie zdjęcia na hostingach powygasały. Ale na początek muszę wyrazać samo otwierania zamka klapy z pilota , to jak Ty masz to ogarnięte na zamku z jednym cięgnem ? Przecież to nie możliwe bo co otwiera zamek ? :> Chyba że z fabryki już twój wyszedł z tym bajerem i ori masz zamek na dwa cięgna :)

Edytowane przez Faraday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polak potrafi. ja to ogarnąłem dla tego że kupiłem pomkę z pilotem z 3 przyciskami i gratis siłownik

Edytowane przez Kolo91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też mam taką pompkę z 3 przyciskami, do tego trzeb zmienić zamek w klapie na 2 cięgna, plus siłownik który będzie ciągnął za te drugie cięgno i tak otwierał zamek, to jak masz to zrobione w końcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie fotki w wolnym czasie. trudne to nie było 15 minut roboty. najwiecej czasu pochłania przciągnięcie kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam z niecierpliwością bo jestem mega ciekawe jak to można ogarnąć na jednym cięgnie, i co ciągnie za te cięgno jak nie siłownik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieniał ktoś klapę na polifta w avancie? Mam już komplet gratów, ale problem jest z ryglem. W polifcie jest inny rozstaw śrub i poliftowego rygla nie da sie ot tak spasować do przedlifta. Można chyba przewiercić nowe otwory, ale może ktos już przekładał w avancie i ma lepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz siłownik dodany ?

Napisałbys jakiś tutek co do czego

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Faraday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozumiem że dołożyłes zewnętrzny siłownik i podpiales pod pompke?

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał chwilę skrobnij jak to złożyć . Byłbym mega wdzięczny

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę w skrócie. Czasu nie jest dużo potrzebne lecz cierpliwości do przewlekania kabli. w pompce wpinamy się do minusa w kostce tej głównej ( nie pamiętam dokładnie które piny ale w domu mam rozpiskę). Siłownik montujemy w taki sposób jak na foto, plastik w który wchodzi cięgno musimy lekko stuningować. Lutownicą wytapiamy na prost już zagłębienia w plastiku aby wskoczyło cięgno. potem to już tylko dopasowanie pozycji siłownika tak aby nie przeszkadzał przy otwieraniu wkładką zamka. W sumie jak już się wie co i jak to góra 30 minut i cieszymy się z wykonania zadania. Jeśli ktoś lubi może przy tym chlapnąć bronksa.

Jeszcze na fotkach zaznaczę jak będzie trzeba tylko jutro. Dziś brak czasu

Edytowane przez Kolo91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem to ogarniac. U mnie wygląda to trochę inaczej bo ja mam sedana. Nie dam rady przykręcić słownika przez otwór techniczny tak jak u ciebie. Plastikowy uchwyt też wygląda inaczej. Mógłbyś podpowiedzieć skąd wziąłeś plus do zasilania ? Minus biorę z pinu nr 7

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...