Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękny start PET :good:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 14:14_________________________________________________Ale to, co wyrabia VET, to jakaś masakra :shocked:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale to, co wyrabia VET, to jakaś masakra :shocked:

W jakim sensie?[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 14:17_________________________________________________Siwy Dym! Ale jaja! [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 14:28_________________________________________________Kubica, albo jego Team dostanie na pewno kare...

Opublikowano

Pierwsze 9 okrążeń oddalał się od Alonso 1 s na kółku. W F1 to przepaść :shocked:

Sytuacja w Pit Stopie - NO COMMENTS :wallbash:

Opublikowano

Ale maniana.. Ten od lizaka to jakis amaator :wallbash:

Opublikowano

I po wyścigu dla Roberta ;(

Opublikowano

Teraz to tylko dekoracyjnie jedzie :D

Opublikowano

Teraz to tylko dekoracyjnie jedzie :D

Już nie
Opublikowano

Wlasnie mialem reklame.... Co sie stalo? Dlaczego juz nie jedzie?

Opublikowano

Wlasnie mialem reklame.... Co sie stalo? Dlaczego juz nie jedzie?

Za wypadek w boxie dostał karę 10s stop/go. W tej sytuacji juz nie było sensu kontynuować , więc zjechał i juz został.
Opublikowano

Ale chyba tak nie moze. Musi miec jakis powod ze nie jedzie, bo inaczej to chyba kara... :cool1:

Opublikowano

Ale chyba tak nie moze. Musi miec jakis powod ze nie jedzie, bo inaczej to chyba kara... :cool1:

Może wycofać się w dowolnym momencie.
Opublikowano

Zjechal na kare stop-go ale na bodajże następnym okr. sie już wycofał.

Mówi że duża podsterowność po tym incydencie była, uszkodziło mu to zawieszenie zapewne . Pierwszy wywiad ;]

Opublikowano

Zjechal na kare stop-go ale na bodajże następnym okr. sie już wycofał.

Mówi że duża podsterowność po tym incydencie była, uszkodziło mu to zawieszenie zapewne . Pierwszy wywiad ;]

Z tego, co mi sie zdawało, to już nie wyjechał po karze.

Borowczyk takim tekstem rzucił, ale nie było nic pokazane, żeby wyjechał.

Opublikowano

Jechał jeszcze napewno 1 okrążenie.. Tylko nie pamietam na 100% czy zjechal na nastepnym po karze czy na 2 okr.

Opublikowano

Jechał jeszcze napewno 1 okrążenie.. Tylko nie pamietam na 100% czy zjechal na nastepnym po karze czy na 2 okr.

No nie będę się spierał, bo sam pewności nie mam. Tak czy siak kiepski weekend dla Roberta.

Wielkie brawa należą się Vitalijowi za 5 miejsce, a jeszcze większe dla Barichello za łyknięcie Schumiego :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

do du.y to wszystko :decayed:

Webber będzie mistrzem, pierwszy raz było mi szkoda Sutila ;(

Opublikowano

do du.y to wszystko :decayed:

Webber będzie mistrzem, pierwszy raz było mi szkoda Sutila ;(

No daj spokój. Jeszcze wszystko może sie przetasować przy obecnym systemie punktacji.

7 pierwszych miejsc to 175 punktów, czyli teoretycznie Mistrzem Świata może zostać nawet Lucas di Grassi :decayed:

Opublikowano

czyli teoretycznie Mistrzem Świata może zostać nawet Lucas di Grassi :decayed:

:polew:

ogólnie to szkoda tego wyścigu, fajnie się zapowiadało, a następny wyścig praktycznie za miesiąc :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.