Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niby 10 kółek... ale 10 minut zostało więc racja :banan:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do doopy to BMW

W zeszłym sezonie skrzynie, teraz zaczynaja silniki.

Klasyczny przykład kibica sukcesu :thumbdown:

Słabo oglądałeś, lub nie oglądałeś wcale poprzedniego sezonu...

Wiedziałbyś, że skrzynie się nie psuły, a silniki i w ogóle bolidy BMW są najmniej awaryjne.

Kimi pełen luz... :decayed:

Szkoda, że organizatorzy i rozdęty regulamin psują zawody :thumbdown:

Opublikowano

kuniec

Opublikowano

Koniec

Opublikowano

No to po wyścigu.

Uff...

Opublikowano

koniec :decayed: definitywnie :kox:

Opublikowano

dzięki za oglądanie 3mta sie :wink4:

Opublikowano

Szkoda, że organizatorzy i rozdęty regulamin psują zawody :thumbdown

Zgadzam się w 100%
Opublikowano

no to chociaż w tym całym nieszczęściu mniejsza strata...

Opublikowano

No cóż, może być już tylko lepiej... :decayed:

Szczególnie z punktu widzenia Roberta...

Ale dla nas połowa punktów to dobra decyzja.

Opublikowano

Heidfild 2 miejsce too jakas paranoja on zawsze ma takigo farta :wallbash:

Opublikowano

Do doopy to BMW

W zeszłym sezonie skrzynie, teraz zaczynaja silniki.

Klasyczny przykład kibica sukcesu :thumbdown:

Słabo oglądałeś, lub nie oglądałeś wcale poprzedniego sezonu...

Wiedziałbyś, że skrzynie się nie psuły, a silniki i w ogóle bolidy BMW są najmniej awaryjne.

To BMW nie miało kłopotów ze skrzynią ? Może jednak słabo oglądałem bo jak na typowego kibica sukcesu trafiłem tylko w wyścig, w którym Robert wygrał. :polew:

Drugi wyścig w tym roku i nowy silnik uwalony. Statystycznie najmniej awaryjnie to wygląda :polew:

Opublikowano

Spoko, spoko. Niech ma chłopak trochę radości.

Umiejętności nie pozwalają, to przynajmniej fart mu przyniesie jakieś punkciki.

Pamiętajcie również, że są to też punkty dla team'u.

Opublikowano

Ma farta, ale dziś to dzięki strategii BMW tak awansował...

Gdzie byłby Robert, gdyby nie awaria?

jacuś - skrzynie padały dwa lata temu - przespałeś jeden sezon :cool1:

Opublikowano

Tylko,ze zostalo 6 silnikow,a wyscigow sporo....

Opublikowano

Tylko,ze zostalo 6 silnikow,a wyscigow sporo....

no to racja... i nie rokuje zbyt dobrze...

Opublikowano

no włąśnie ... może być ciekawie

Opublikowano

Tylko,ze zostalo 6 silnikow,a wyscigow sporo....

Dokładnie, 8 silników mają w tym roku na cały sezon także nie ciekawie się zapowiada :thumbdown:

Co do wyścigu to był jak dla mnie najnudniejszy jak do tej pory :wallbash:

Opublikowano

Niekoniecznie - na silniku z poprzedniego wyścigu chyba może jeszcze jechać.

Zobaczymy w drugiej połowie sezonu, które zespoły mają najtrwalsze silniki, kiedy musieli jechać kilka wyścigów na jednym.

Opublikowano

jacuś - skrzynie padały dwa lata temu - przespałeś jeden sezon :cool1:

Możliwe, że z nerwów przeleciał mi sezon ale te skrzynie utkwiły mi w pamięci a dzisiejszy silnik tylko wzmógł niemiłe wspomnienia :thumbdown:

Jak to się stało, że Heidfeld jest 2 a nie 3 ? Na grafikach był 3 podczas tego zamieszania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.