Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana stacyjki - czy to skomplikowane ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy wymiana stacyjki to jakaś śkomplikowana operacja? Można samemu to zrobić czy trzeba jechać do jakiegoś magika? Bo moja się troszkę rozsypała... nie trzyma na zapłonie. Chyba jakąś zapadkę szlak trafiło. Jak przekręce na zapłon, albo odpale i puszczam kluczyk ten samoczynnie wyskakuje z pozycji zapłonu, silnik i wszystkie kontrolki gasną. Jak się pozbyć tych śrub które trzymają stacyjkę (są pozabezpieczane przed wykręceniem)?

Opublikowano

na początek obejrzałbym kostke stacyjki. W niej właśnie jest spręzynka powodująca odpowiednie cofanie się kluczyka po rozruchu. Z tego co kojarze w samej stacyjce nie było elementu sprężynującego ale ręki za to nie dam :) . Zacznij od zdemontowania kostki ......

Opublikowano
  • Autor

Kolego Leoncjo. O jaka kostkę ci chodzi. Jak oglądałem swoją stacyjkę to jest ona zbudowana z jednego korpusu i wydaje mi się że raczej rozbieralna to ona nie jest. Ma tam jakieś okienko ( tak jak na tym rysuku: http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/470/79/79/470797987 ) ale jak widać jest ono zaklepane. Wydaje mi się że jak ją szlak trafiło, to raczej trzeba kombinować nowa.

Opublikowano

aV14vM0r.jpg

kliknij na obrazek .....

:hi:

Opublikowano
  • Autor

No to popatrzymy :) dzienx biały bracie...

Opublikowano

Widze, że niektórzy bardzo chcą pomóc .... nawet wrzucają fotki. To się nazywa poświęcenie... co za FORUM. Szacuneczek koledzy, wszystkim należy się wielka pochwała i ogromny plus. Pozdrawiam. :hi:

Opublikowano

na początek obejrzałbym kostke stacyjki. W niej właśnie jest spręzynka powodująca odpowiednie cofanie się kluczyka po rozruchu. Z tego co kojarze w samej stacyjce nie było elementu sprężynującego ale ręki za to nie dam :) . Zacznij od zdemontowania kostki ......

Potwierdzam to co napisał kolega leoncjo.

Uszkodzona kostka stacyjki najczęściej prowadzi do uszkodzenia rozrusznika.

Przykład uszkodzonej kostki stacyjki.

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_abc_problemy_z_instacj261_elektryczn261_nie_dzia322aj261cy_rozrusznik-t32110.0.html;msg380533#msg380533

Opublikowano
  • Autor

Tylko że u mnie nie ma problemu z odbijaniem z pozycji odpalania. Problem jest w tym że stacyjka nie trzyma na pozycji zapłonu. Cofa się i auto gaśnie. (kufa nie trzyma się na tej pozycji na której palą się wszystkie lampeczki na zegarach :naughty:) Czy to będzie również wina tej kostki ?

Opublikowano

Tylko że u mnie nie ma problemu z odbijaniem z pozycji odpalania. Problem jest w tym że stacyjka nie trzyma na pozycji zapłonu. Cofa się i auto gaśnie. (kufa nie trzyma się na tej pozycji na której palą się wszystkie lampeczki na zegarach :naughty:) Czy to będzie również wina tej kostki ?

tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.