Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS E MAPY 2016 co nowego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :)

Mam nadzieje ze nie zrobiłem drugiego wątku na temat map i nowosci ;) teraz przejdźmy do mojego pytania orientuje się ktoś czy Audi wypuściło lub wypuści mapy na 2016 do RNS E?

Pozdrawiam Michał :)

Opublikowano

Jeszcze niema,ale mają być oznaczenie map na Europę 8P0 060 884 CG.

Opublikowano

Niby w cenniku już są grubo ponad tysiaka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mapy już są, zmian ponoć niewiele w stosunku do 2015.

Opublikowano

Potwierdzam ,już płyta z nowymi wrzucona do navi , na razie zmień nie zauważyłem ale pewnie więcej dróg w porównaniu do 2015

Opublikowano

Sa juz do sciagniecia? Wrzuci ktos link?

Z gory dzieki

Opublikowano

Mapy już są, zmian ponoć niewiele w stosunku do 2015.

Póki co nie zauważyłem jakiś drastycznych zmian poza brakiem radarów, które na chwilę obecną w wersji na 2016 rok są niedostępne.

Sa juz do sciagniecia? Wrzuci ktos link?

Z gory dzieki

Tak, jest już do pobrania:

DVD3 - North/Central/East Europe:

Deutschland, Albanien, Bosnien-Herzegowina, Bulgarien, Dänemark, Estland, Finnland, Griechenland, Kroatien, Lettland, Litauen, Mazedonien, Montenegro, Norwegen, Österreich, Polen, Rumänien, Schweden, Serbien, Slowakei, Slowenien, Tschechische Republik, Ungarn

Opublikowano

Witam chcę wgrać mapę do nawigacji jak to trzeba zrobić żeby wszystko działało jak należy? Pozdrawiam

Opublikowano

Wgrać mapę do nawigacji ?

Opublikowano

Wrzucasz do napędu nagraną płytę i tyle

Wysłane z mojego Galaxy S6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A jak ją nagrać i co trzeba kupić? I czy jest potrzebny model radia?? . I czy przy nieudanej próbie instalacji może uledz awarii radio?

Opublikowano

potrzebny odpowiedni program,nagrywarka.Mapę można pobrać z neta.Nic się nie instaluje,jeśli żle nagrasz nawigacja da informację że np.płyta zle włożona.

Opublikowano

Czy musi być do wypalania płyt nagrywarka z biosem? A na zwykłej nagrywarce nie da się tego zrobić ?

Opublikowano

Czy musi być do wypalania płyt nagrywarka z biosem? A na zwykłej nagrywarce nie da się tego zrobić ?

Sprecyzuj pytanie.. Nagrywasz zapewne na DL z minimalną predkoscia i wsio

Opublikowano

płyty nie nagrasz pierwszą lepszą nagrywarką.

Opublikowano

Czy musi być do wypalania płyt nagrywarka z biosem? A na zwykłej nagrywarce nie da się tego zrobić ?

chodzi mi o to czy do nagrania map potrzebna jest nagrywarka z biosem przecież do nagrania płyt dwuwarstwowych można tez użyć normalnej nagrywarki DVD

Sprecyzuj pytanie.. Nagrywasz zapewne na DL z minimalną predkoscia i wsio

Opublikowano

płyty nie nagrasz pierwszą lepszą nagrywarką.

i tak i nie. Do nagrania płyty dwuwarstowej jak kolega wspomniał mozesz spokojnie uzyc zwyklej nagrywary DVD. Walisz na Verbatimy 2,4 i tyle. Nie wiem jak z RNS'e bo nie mam (choć czeka mnie kupno :decayed: ) ale w Volvo u mnie przeszło.

Opublikowano

Do RNS-E trzeba albo trafić na specyficzną nagrywarkę, albo też odpowiednio zmodyfikować Bios nagrywarki. Byle jaka nagrywarka nie nagra odpowiednio map.

Opublikowano

Gdzieś była lista nagrywarek, które sobie z tym radzą. :eusathink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.