Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie dotyczące softu i map nawigacji.


Toomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam małe krótkie pytanko.

Mam spolszczoną rns-e z softem 750 i mam pytanie czy jak włożę płytę z mapami dokładnie Audi RNS-E Navigation Plus 2015 CB (DVD3) czy przypadkiem nie zniknie mi polskie menu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zniknie.

Mapy zawierają aktualizację softu do wersji 0750, którą Ty już posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem odnośnie navi. Nagrałem płyte Verbatim DVD+R DL nagrywarką Liteon iHas 124 z najniższą prędkością programem IMGBURN i nie działa. Soft aktualizowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem odnośnie navi. Nagrałem płyte Verbatim DVD+R DL nagrywarką Liteon iHas 124 z najniższą prędkością programem IMGBURN i nie działa. Soft aktualizowałem.

3 nagrywałem zanim poszło. Alkoholem, Nero, a poszło na ImgBurn a słyszałem ze windows media player nagrywają i też śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moją navi w Audi a mianowicie chodzi o to że nie widzi płyty ze spolszczeniem.

LINK DO PL MENU
PL menu nagrywam za pomocą UltraISO czyli klikam wypal płytę ISO bo to spolszczenie co mam zajmuje 129mb i jest w formacie ISO.
Podczas próby wgrywania pl menu do navi wkładam płytę wchodzę w "SW DOWNLOAD" i pokazuje mi się coś takiego "Actual SW" May 30 2003" i pod tym jest napisane "SW on CD-R: ..." do wyboru mam "start" i "end" po kliknięciu "start" nic się nie dzieje podejrzewam że navi nie widzi tej płyty skoro w sw on cd-r są kropeczki zamiast jakiegoś napisu.

LINK jak to wygląda na navi

Proszę was o pomoca może wytłumaczenie bo coś źle robię ? Z góry wielkie dzięki i proszę o nie usuwanie tematu do kosza z niewiadomych przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak też spróbuję dzisiaj ale jak to nagrać w nero ? są potrzebne jakieś profile czy coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych profili nie trzeba.

W Nero wybierz Nagraj Obraz Płyty , wskazujesz plik iso i się nagrywa.

Spróbuj pliku spolszczającego ode mnie.

https://drive.google.com/file/d/0Bx3w5UbgE7CeZFg2NkRBQnY3b1U/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak kupię płytę to nagram dzisiaj i zobaczymy :) a prędkość nagrywania ma znaczenie tak jak przy nagrywaniu mapy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje płytkę z mapami na 2015 na polske. Moja nagrywarka niestety nie obsługuje wymaganego profilu (ROM). Oczywiście zapłacę za płytę i stracony czas. Planuje wyjazd w Lutym na ferie a autko mam od niedawna. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje płytkę z mapami na 2015 na polske. Moja nagrywarka niestety nie obsługuje wymaganego profilu (ROM). Oczywiście zapłacę za płytę i stracony czas. Planuje wyjazd w Lutym na ferie a autko mam od niedawna. Z góry dziękuje za pomoc.

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...