Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pokrywa zaworów - wyciek oleju przez śruby mocujące


czeslaw555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,jak w tytule cieknie mi olej poprzez śruby mocujące pokrywę zaworową,jak uszczelnić? co wymienić ,czy są jakieś zamienniki czy tylko ori? na forum nie znalazłem opisów takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo ale na razie tylko się poci spod tych śrub zamienników nie szukaj bo są droższe jak w ASO koszt uszczelki pod klawiature wraz z podkładkami pod śruby coś koło 100zł jak ostatnio się orientowałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jak w tytule cieknie mi olej poprzez śruby mocujące pokrywę zaworową,jak uszczelnić? co wymienić ,czy są jakieś zamienniki czy tylko ori? na forum nie znalazłem opisów takiego problemu.

Słabo szukałeś.[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:47_________________________________________________

mam to samo ale na razie tylko się poci spod tych śrub zamienników nie szukaj bo są droższe jak w ASO koszt uszczelki pod klawiature wraz z podkładkami pod śruby coś koło 100zł jak ostatnio się orientowałem :wink4:

Uszczelki firmy ELRING są dobrej jakości. Niestety nie są dostępne razem z grzybkami.

Jeżeli chcesz kupić komplet (uszczelkę razem z grzybkami), możesz pokusić się o jeden z zestawów (sortowane wg cen, od najwyższej):

FEBI - FE15194,

AJUSA - AJU56006400,

GOETZE - 2427921000,

w zestawach znajduje się uszczelka + 3 x uszczelnienie mocowania pokrywy (grzybki+podkładki).

Najlepszym rozwiązaniem będzie jednak zakup uszczelki ELRING 619.771 (028103483G) oraz zestawu uszczelnienia śrub FEBI FE15192.

Ten ostatni w IC kosztuje 29,69zł za komplet.

730103ba282c2db6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że zle szukałem ale pomyłkę strzeliłem i szkałem pokrywa rorządu :wallbash: to chyba wiek .... :hi:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:55_________________________________________________nie mają na stanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, te grzybki gdzie sie zakłada.

730103ba282c2db6.jpg

Bo ja mam założone na pokrywę te drugie uszczelki, później metalową podkładkę, śrubka i plastikowa osłona na ową śrubkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...