Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy dzielone Depo


michcio28810

Rekomendowane odpowiedzi

Cena bardzo dobra. Wypolerowanie to żaden problem a przynajmniej masz jak nowe. Możesz na początek założyć do nich przetwornice Valeo/Koito i dobre żarniki, jak będzie później kicha z soczewkami to do Gwertego i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były też za 100zł komplet ale za późno zadzwoniłem.koleś powiedział ze w 10 min poszły.a i w tych co kupiłem są silniczki a ja nie mam regulacji wysokości świateł.da się coś z tym zrobić?jakoś podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać nie w każdej.mam teraz lampy boscha i nie ma w nich silniczków i nie mam też tego pokrętła do regulacji


a czym można zakonserwować lampy po polerce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część osób po wypolerowaniu lakieruje lampy klarem. To akurat pomoże na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taką folią w sprayu?

żadnych lakierów bezbarwnych . zadnej foli.

kup np. srodek meguiar's headlight protectant. do domowych zastosowań wystarczy.

przelecisz lampy dwa razy w roku. przed zimą i po zimie i będziesz maił spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty mógłbyś wyjaśnić dlaczego lakier bezbarwny jest zły ? W sieci jest popularny filmik na którym gość poleruje a potem lakieruje lampy, wygląda to dobrze, jest też filmik jak lampy wygladają po roku. Sam sie przymierzam do takiego zabiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty mógłbyś wyjaśnić dlaczego lakier bezbarwny jest zły ? W sieci jest popularny filmik na którym gość poleruje a potem lakieruje lampy, wygląda to dobrze, jest też filmik jak lampy wygladają po roku. Sam sie przymierzam do takiego zabiegu

z prostego powodu. lakier masz z utwardzaczem. przez co jest mało plastyczny. a niech będzie go jeszcze gruba warstwa, albo kilka.

sam klosz jest dość miękki. i łatwo się odkształca po czym wraca.

widać to po stłuczkach. rzadko zdarza się rozbity klosz, jak już to mocno poocierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.a jak z ta regulacją elektryczna?są silniczki w lampach ale ja nie mam tego pokrętła do regulacji.da się to jakoś łatwo zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz regulacji. to samopoziom którego tez racze nie masz. wiec najbardziej prawdopodobne ze nie masz instalacji pod regulację elektryczną lamp.

wychodziły takie wersje.

wyjście. kłaść instalacje pod zwykła regulację lub bardziej rozwojowe od razu samopoziom:

dzięki za info.a jak z ta regulacją elektryczna?są silniczki w lampach ale ja nie mam tego pokrętła do regulacji.da się to jakoś łatwo zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy czy czujesz się na siłach zrobić to sam i masz podstawowe pojecie o elektryce. jeżeli tak to nie jest to skomplikowana operacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest potrzebne do takiej operacji?silniczki,przełącznik,kable...


kolego Gwerty a czy regenerujesz odbłyśniki?


a czym zakleić dziurę tą którą sie wycina w celu wyjęcia soczewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja. silniczki. panel sterujący.

ja nie mam dojscia do regenerowanych , jak również używek w idealnym stanie.

projektor wyjmuje się przez tył. nie trzeba nic od dołu wycinać i potem zaklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulację zrobiłem.przez tylny dekiel to wyjdzie?ja próbowałem i nie dało rady.nie wiem jak tamtędy to się mieści


lampy już założone.świecą lux.tylko jest jeden mały problem:obydwie parują.i dziwne jest to że nawet jak nie pada deszcz.nie mają dziur,są szczelne.co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...