Treść opublikowana przez FABAFCB10
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam pytanie jest ktoś z kujawsko pomorskiego co odblokowuje pełny fis tempomat i kolorowy wyświetlacz do a4 b7 avant dzięki za odpowiedz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam posiada moze ktos uchwyt na telefon do a4 b7 pilne pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://olx.pl/oferta/audi-a4-b7-2006-rok-avant-z-niemiec-zarejestrowany-w-polsce-CID5-IDbFt2z.html Jakby ktoś był zainteresowany albo ze znajomych to zapraszam
-
szukam kogoś do regeneracji pompy oleju Lub zmiana napedu
Szkoda że jesteś z tak daleka bo mam z okolicy mechanika który to robi i bierze za robotę 1100zł
-
gasnie lub ma podwyzszone obroty
To najważniejsze przyczepności
-
Felgi do audi A4 B7 ?
Mogą obcierać przy skręcaniu
-
Temperatura silnika jest zbyt mała
Do 2 l maxymalnie
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Kawał dobrej roboty
-
co to za grill?
Zwykły grill
-
gasnie lub ma podwyzszone obroty
Spoko
-
gasnie lub ma podwyzszone obroty
http://www.motocentrum.pl/czujnik-polozenia-walu-korbowego,audi,a4-8e2-b6,1-8-t-150km,5-4731-15506-100249-0-144-1148990005,pr
-
wirnik pompki centralnego zamka
http://allegro.pl/kompresorek-pompka-zamka-audi-b4-100-c4-a4-a6-a8-i5161685063.html zobacz to i spr numery seryjne
-
wirnik pompki centralnego zamka
http://allegro.pl/kompresor-pompka-centralnego-zamka-audi-a3-a4-a6-i5585085970.html zobacz na to i sprawdź numery seryjne czy by pasowało
-
wirnik pompki centralnego zamka
Jaki model auta ?
-
Jakie rozmiary opon dopuszczalne w a4 b8 po lifcie 2.0 tdi
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/476845-Anyone-running-255-40-19-tiresznalezione na forum fajnie to wyglada
-
drgania silnika
Dzieki za odpowiedz w takim razie mechanik wprowadził mnie w błąd ale przy okazji wymieniłem wtrysk na nowy Wyjął przy mnie tylko pierwszy wtrysk nie kazałem mu dawać podkładki skoro w moim nie było to stwierdziłem że nie musi być
-
Prośba o wycenę felg z oponami
Znajomy ma na sprzedaż Audi MonoBlock 17/7/5j 5x112 za 1049 zł mogę podać namiary i zdjęcia jakby ktoś był zainteresowany
-
drgania silnika
Ja u siebie też miałem jakiś czas temu drgania wyjąłem dokładnie pierwszy wtrysk i okazało się że nie było podkładki
-
Co to za felgi?
Wpadły w oko podpinam się
- Rezanie bixenonu
-
Jakie głośniki na przód ?
Nmzc głośniki bardzo fajnie grają mam je założone w VW Sharan 250 zl za komplet z mata i dystanse mdf na allegro
-
Temperatura silnika jest zbyt mała
Dokładnie
-
Jakie głośniki na przód ?
Polecam Helix B62C
-
drgania silnika
Nieraz wystarczy wyczyścić popmowtryski i dać nowe uszczelki ja bym zaczął od tego
-
Lampy dzielone Depo
CarChem Glass Cleaner Concentrate 10:1 250 ml 35 zł