Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam audi a4 b6 1.8T 150km Quattro i mam wrazenie ze nie jedzie tak jak powinien tzn jest słaby takie jest moje odczucie i prosiłbym o sprawdzenie logów zrobilem z grupy 115 i 118 wklejam do nich link http://vaglog.pl/log_246597.htmli jakie ewentualnie wykonac logi ?? pozdrawiam serdecznie i prosze o szybka odpowiedz :)


Pomoże ktoś ? :mellow:

Edytowane przez Patryk RBR

Opublikowano

Te logi z turbiny są ok, daj jeszcze 002+033 i 003+020 bo mam pewne podejrzenia co do przepływki, org. jest?

Opublikowano
  • Autor

Witam. Logi dam jutro bo dzisiaj już nie dam rady zrobić ale wielkie dzięki za pomoc myślałem ze nikt nie pomoże. Też mam pewne wątpliwości co do przepływki jak kupiłem samochód wymieniałem ją na używkę z neta bo na tamtej to była tragedia i chyba zrobiłem błąd że ją kupiłem dam jutro te logi wielkie dzięki :D

Opublikowano

Zrób te logi co pisałem, przepływka tylko org. po numerach: 06A 906 461 L

Opublikowano
  • Autor

Zrób te logi co pisałem, przepływka tylko org. po numerach: 06A 906 461 L

Witam zrobiłem te logi o ktore prosiłeś zrobiłem na benzynie i na LPG

logi benzyna 002-033 http://vaglog.pl/log_246702.html

003-020 http://vaglog.pl/log_246703.html

Logi LPG 002-033 http://vaglog.pl/log_246704.html

003-020 http://vaglog.pl/log_246705.html

Czekam na odpowiedż pozdrawiam :)

Opublikowano

Tak jak pisalem zacznij od wymiany przeplywki.

Opublikowano
  • Autor

A oprocz przepływki cos widac czy nie ?? :)

Opublikowano

Te logi z turbiny są ok, daj jeszcze 002+033 i 003+020 bo mam pewne podejrzenia co do przepływki, org. jest?

Czujnik map wykrywa max 1550mbar, nie jest to trochę mało?

I taki mały off-topic,bo widzę, że ogarniasz temat, jeżeli ciśnienie zadane jest większe od tego, które aktualnie panuje w kolektorze to może to wskazywać na wadę jakiegoś elementu (np; DV)?

Edytowane przez the19game

Opublikowano
  • Autor

Czyli co walnięta DV może być ?

Opublikowano

Narazie ogarnij to co napisalem, sprawdz jaka masz wlozona przeplywke, jesli jest zla wymien na org.

Opublikowano
  • Autor

Przepływkę mam na pewno zła sprawdzałem i jest ona oryginalna ale na końcu ma literę D a nie L wiec do wymiany ale zajmę się tym dopiero za 2 tyg. bo właśnie jestem w Niemczech w pracy i nie mam jak tego zrobić :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.