Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brems Licht

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Posiadam Audi A4 rs....

Wczoraj pojawila mi sie lampka zolta a dokladnie zolta kłódka przekreslona.... krzyzykiem.. i napis brems licht ... nie bardzo wiem co to znaczy.....

Czy moze ktos pomoc ?

Pozdrawiam:

Sx

Opublikowano

zarowka ktoras nie swieci....nastepnym razem poszukaj bo chyba juz 10 razy bylo

Opublikowano

A konkretniej żarówka od STOPu (hamulców)

Opublikowano

obejdz auto i zobacz która zarówka sie przepalila .... jak znajdziesz to wymien .... :twisted:

Opublikowano

a może wiecie jak oszukac komputer zeby nie pokazywał spalonej żarówki ( zamontowałem w swojej lampy diodowe z a6 i niewiem jak go oszukac )

pozdrawiam :audi::a4fan::quattro:

Opublikowano

dorzuc jakis rezystor dla zwiekszenia opornosci, albo odlacz moduł od sprawdzania zarowek

Opublikowano
dorzuc jakis rezystor dla zwiekszenia opornosci, albo odlacz moduł od sprawdzania zarowek

a gdzie jest ten moduł kolego rezystory nic nie daja

pozdrawiam

Opublikowano

miaem to samo w swoim C4

gdy zamontowalem przodu pozycje diodowe to byl ten pierniczony komunikat

no i go olewalem :rotfl:

Opublikowano
Witam Posiadam Audi A4 rs....

Wczoraj pojawila mi sie lampka zolta a dokladnie zolta kłódka przekreslona.... krzyzykiem.. i napis brems licht ... nie bardzo wiem co to znaczy.....

Czy moze ktos pomoc ?

Pozdrawiam:

Sx

:rotfl: dobre.... "złota kłódka"...... a ciśnienie oleju to pewnie "sosjerka" :rotfl:
Opublikowano
Witam Posiadam Audi A4 rs....

Wczoraj pojawila mi sie lampka zolta a dokladnie zolta kłódka przekreslona.... krzyzykiem.. i napis brems licht ... nie bardzo wiem co to znaczy.....

Czy moze ktos pomoc ?

Pozdrawiam:

Sx

:rotfl: dobre.... "złota kłódka"...... a ciśnienie oleju to pewnie "sosjerka" :rotfl:

:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Opublikowano

,krycha1, masz 1 mini ostrzezenie za szydzenie z kolgow o miniejszym pijeciu...geniuszem sie urodziles?? Nastepnym razem bedzie czerwone!!

icemankoszalin upomnij kolege zamiast strzelac bezsensowne emoty!!

tez masz do tego prawo widzac takie, politowania godne uwagi :exclaim:

Opublikowano
,krycha1, masz 1 mini ostrzezenie za szydzenie z kolgow o miniejszym pijeciu...geniuszem sie urodziles?? Nastepnym razem bedzie czerwone!!

icemankoszalin upomnij kolege zamiast szcelac bezsensowne emoty!!

tez masz do tego prawo widzac takie, politowania godne uwagi :exclaim:

napewno tak zrobie jak mówisz następnym razem , dzieki za podpowiedz

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Panowie thx za podpowiedzi napewno nie zakladalbym tego postu gdyby pozostale mi pomogly bo je wczesniej czytalem !!!

i dla ciekawosci powiem ze lampka sama znikla :P haha nie wiem jak i dlaczego ale sama zniknela :)

Opublikowano

Nie wiem czy Ci to pomoze SilverXire , ale umnie _zanim_ spalila sie przednia zarowka w sw. mijania, komputer tez pokazywal ostrzezenie. Po odpaleniu pokazywal komunikat, potwierdzal stosownym piskiem i po jakich 15-20 minutach wylaczal straszaka. Zarowa odeszla do krainy wiecznego napiecia dokladnie na trzeci dzien po reakcji kompa :eek: :frown: :exclaim:

Byc moze modul potrafi wykryc niewielkie zminany opornsci ? Albo to zwykly przypadek. :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Byc moze az posprawdzam dzis wszystkie zarowki ;)

Opublikowano

Czasem jest tak, że żarówka chyba traci styk na jakiś okres.

Trochę to dziwne, ale wiem z autopsji że potrafi być tak, że np: przez 3 dni wyskakuje cały czas kontrolka przepalonej żarówki (i żarówka faktycznie nie świeci), po czym... po tych 3 dniach kontrolka się nie pali, a żarówka świeci normalnie :wink:

Fakt, faktem, że zwykle później, do 2 tyg - miesiąca żarówka ta i tak wysiada, więc, w momencie gdy widzisz tą kontrolkę, niezależnie od wszystkiego, przygotuj się na zmianę żarówki :smile:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.