Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż modułu Coming/Leaving Home


Rub!k1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Panowie będę zabierał się za montaż nie ori modułu Coming/Leaving Home, mianowicie poszukuję jakiegoś przewodu, wtyku, czegokolwiek gdzie po otwarciu i zamknięciu samochodu centralnym zamkiem pojawi się impuls 12+, tylko nie kierunkowskaz.

Najlepiej gdyby było to pod maską bo w środku mam parę pomysłów,

Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Panowie będę zabierał się za montaż nie ori modułu Coming/Leaving Home, mianowicie poszukuję jakiegoś przewodu, wtyku, czegokolwiek gdzie po otwarciu i zamknięciu samochodu centralnym zamkiem pojawi się impuls 12+, tylko nie kierunkowskaz.

Najlepiej gdyby było to pod maską bo w środku mam parę pomysłów,

Pomóżcie

moduł CLH masz z allegro czy gdzies indziej go zdobyles? Mógłbys ewentualnie dac link gdzie kupiles i relacje jak sie sprawuje bo tez chce doposażyć swoją w takie cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł kupiłem na allegro dokładnie taki: http://allegro.pl/modul-drl-swiatel-dziennych-nie-led-coming-home-i5813580096.html

Sprawuje się super, aczkolwiek dobrze byłoby podłączyć CLH do jakiegoś przewodu gdzie impuls +12 występuje po centralnym zamku, ponieważ gdy samochód jest w stanie spoczynku a chciałbym włączyć awaryjne to załącza mi CLH. Dzieje się tak dlatego że mam podpięty obecnie pod kierunkowskaz....

Dlatego pisałem w tej sprawie wyżej

Edytowane przez Rub!k1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...