Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzaśnięte kluczyki


Kuba1720

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zatrzasnąłem kluczyki w mojej B5 :( Jak otworzyć auto bez uszkadzania niczego ? Dodam że z tyłu mam Korbotronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej publicznie nikt Ci nie odpowie na to pytanie, z oczywistych względów. Także sugeruję pisanie na PW koledze jak ktoś jest w stanie pomóc. A tak, pozostaje tylko zadzwonić do jakiegoś speca od takich rzeczy. Zapewne w Radomiu są tacy. Jak facet kumaty, to Ci pewnie w max 5 minut otworzy, tylko że zapłacisz za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej publicznie nikt Ci nie odpowie na to pytanie, z oczywistych względów. Także sugeruję pisanie na PW koledze jak ktoś jest w stanie pomóc. A tak, pozostaje tylko zadzwonić do jakiegoś speca od takich rzeczy. Zapewne w Radomiu są tacy. Jak facet kumaty, to Ci pewnie w max 5 minut otworzy, tylko że zapłacisz za to.

magik z Okulickiego pewni zrobi to w mała chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj łapy na tylną szybę i ciągnij w dół . Może opadnie na cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://player.pl/programy-online/usterka-odcinki,928/odcinek-14,kluczyki-samochodowe,S02E14,14086.html:D

Nie wiem czy będzie przydatne, bo nie mam możliwości zainstalowania silverlighta, ale może się przyda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo szyba albo tylna prawa lampa-wybieraj :decayed:

Jak działał dobrze centralny to bij lampe i skub co sie da az dostaniesz sie do pompki centralnego.

Nastepnie wyciągasz weżyk od powrotu i dmuchasz w niego i zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo szyba albo tylna prawa lampa-wybieraj :decayed:

Jak działał dobrze centralny to bij lampe i skub co sie da az dostaniesz sie do pompki centralnego.

Nastepnie wyciągasz weżyk od powrotu i dmuchasz w niego i zrobione.

Myślę że od 17 stycznia to już otworzył :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę,ze to co napisałem przyda się następnej osobie w potrzebie.. :P:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że podstawą jest spróbować czymś nacisnąć przycisk na pilocie jeśli jest taka szansa. Lekko odciągnąć drzwi u góry, włożyć coś długiego i sztywnego i celować .

Wtedy mamy bez szkód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jeżeli mamy kluczyki na kanapie to może sie udac a jak w schowku to można otworzyć awaryjnie maskę i wywiercić dziurę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować otworzyć kluczem od innej B5, może to dziwne ale często pasują klucze z innych samochodów jeśli są dość wyrobione. Klucz od mojego sprintera pasuje tez do innych sprinterów, ostatnio nawet otworzyłem i odpaliłem z kolegą jego Boxera moim kluczem. Taka sama sytuacja z VW Caddy w różnych budach.

Kiedyś znajomy zatrzasnął w B5 klucze a jako że miałem assistance to zadzwoniłem i przyjechali. Metoda była taka że gość włożył takie pompowane poduszeczki między ramkę a budę, podpompował, jak była szpara to wsadził długi zagięty drucik i pociągnął za klamkę.


A tak w ogóle, to że napiszecie jak otworzyć auto, wcale nie znaczy że od razu wszyscy staną się złodziejami, przynajmniej może jak ktoś będzie w takiej sytuacji to coś wymyśli.

A jak ktoś jest złodziejem to ma bardziej wysublimowane metody i nie potrzebuje waszych postów na forum na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie u siebie od góry podwazylem drzwi pomiędzy uszczelka wsadzilem klina i drutem pociagnelem za klamkę

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zrobiłeś tak samo jak fachowiec który do mnie przyjechał z assistance. Tylko on miał specjalne pompowane poduszki do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...