Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Multitonic BPW Koło Dwumasowe Potrzebuję Porady


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam A4 B7 2.0 BPW 140 KM Multitronic, 222.000 km Samochód na zimnym silniku prawie nie chce ruszyc z miejsca, w przedziale 2600 - 3500 obr telepie całym autem, mechanik postawił diagnozę - Koło Kinetycznei stwierdził że takie koło kosztuje 3000 zł ?
Jakiej firmy koło polecacie, jakiego rzędu jest to wydatek :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwumasa jest ale ona jest podobna konstrukcjnie tak jak w manualu . tłumi drgania miedzy silnikiem a skrzynią .

W pierwszym poście zadałeś pytanie o koło hydrokinetyczne (tzw sprzęgło w konwencjonalnej skrzyni automatycznej ).

Zapoznaj sie z budową skrzyni Multitronic

Edytowane przez wilu8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień na manuala i będziesz miał z głowy koszt 3000zł robocizna +części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień na manuala i będziesz miał z głowy koszt 3000zł robocizna +części

3000 zł robocizna? Vag doctor w Janowie Podlaskim chłopaki za robocizne biorą 1000 zł czyli przerzucenie skrzyni + kodowanie a części w swoim zakresie kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Janów Podlaski tylko Janów, może biorą 1000 ale auto może tam stać i pół roku bo mają takie podejście do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem miałem, wydzwaniałem przez 2 tygodnie i słyszałem, że już kończy albo nie odbierał. Oczywiście jak zajechałem to dopiero wtedy auto zaczął kończyć :) Tak oto miało być zrobione w tydzień a stało tam 6 tygodni. No chyba, że Ci się uda to zrobi w normalnym terminie. Aczkolwiek to się bardzo rzadko zdarza. Jak będziesz tam bywał co miesiąc to zobaczysz, że połowa aut stoi tych samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki poprostu nie wyrabiają się z robotą tyle ludzie chce żeby u nich robić. A czy coś źle Tobie w samochodzie zrobili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym pracował od 10 do 16 też bym się nie wyrabiał ;) Oczywiście, że zrobili źle i to nie w jednym. Inaczej bym się nie wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...