Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna audi 1.8t ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Chris12 napisał:

Fura spoko. Jesteś z okolic Ostródy czy tylko stamtąd kupiles auto? 

jestem z Ostródy :)

Opublikowano

Brzmienie tego wydechu budzi mieszane uczucia... bez urazy, mi się nie podoba.

Godzinę temu, Tive008 napisał:

usunięty środkowy tłumik a końcowy custom na dwururce

Masz w ogóle jakiś tłumik? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Bartender napisał:

Brzmienie tego wydechu budzi mieszane uczucia... bez urazy, mi się nie podoba.

Masz w ogóle jakiś tłumik? :decayed:

hehe wiadomo co kto lubi, no mam końcowy :D i kata którego tez trzeba będzie wyrzucić jak już pójdzie pełen przelot :D.

a brzmi trochę inaczej bo nagrywane pod wiaduktem :)

Opublikowano

Jest nieźle, choć moim zdaniem do wywalenia folia z szyb, blenda z tylnej szyby, lampy polift a nie takie czarnuchy, skoro dokładki w kolorze nadwozia to i te listwy przy progach wypadałoby zrobić, skoro lecisz w polifta to może też nadkola do kompletu dobrze byłoby zrobić no i te zaślepki na spryski bez szału takie odstające, no i prawe lustro obowiązkowo duże ;)

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, enczu napisał:

Jest nieźle, choć moim zdaniem do wywalenia folia z szyb, blenda z tylnej szyby, lampy polift a nie takie czarnuchy, skoro dokładki w kolorze nadwozia to i te listwy przy progach wypadałoby zrobić, skoro lecisz w polifta to może też nadkola do kompletu dobrze byłoby zrobić no i te zaślepki na spryski bez szału takie odstające, no i prawe lustro obowiązkowo duże ;)

Folia zostaje napewno bo tak mi się podoba bardziej, Blenda tak samo zresztą to prezent od narzeczonej więc nie ma takiej opcji żeby wywalić ją, co do listw to potrzebuje dwóch nowych końcówek tych listw przy błotnikach z przodu i wtedy może bym się pokusił o malowanie, lampy są poliftowe i sam środki malowałem. Lustro zgadzam się musi być dużo ale jak narazie nie znalazłem a chciałbym odrazu w kolorze. A co do zaślepek jest tak od kiedy ją mam. Były reazane przez kogoś spryski i jest to zrobione tak a nie inaczej (kiedyś się za to wezmę) 

Opublikowano

Jeśli chodzi o lustro to na allegro są ly7w sam ostatnio kupiłem za 40zl heh. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.