Skocz do zawartości
IGNOROWANY

19' 8J ET50 - czy podejdzie do B7?


Artur_8K0

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiają mi się rotory w super cenie, oryginalne, z tym że nietypowo wąskie jak na rotory bo 8J... Chcę założyć na nie opony 225/35/19 lub 235/35/19 - które będą lepsze no i czy w ogóle ta felga podejdzie do B7? Rozmiar 19 cali, szerokość 8J, ET50. Jak to będzie wyglądać orientujecie się? Schowane/wystające/na styk? Bardzo proszę o pomoc, bo dość szybko muszę się decydować... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze parametry z możliwych. To jest Rotor z A3 i przy tym et będzie srogo schowane, będziesz kombinował z dystansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiają mi się rotory w super cenie, oryginalne, z tym że nietypowo wąskie jak na rotory bo 8J... Chcę założyć na nie opony 225/35/19 lub 235/35/19 - które będą lepsze no i czy w ogóle ta felga podejdzie do B7? Rozmiar 19 cali, szerokość 8J, ET50. Jak to będzie wyglądać orientujecie się? Schowane/wystające/na styk? Bardzo proszę o pomoc, bo dość szybko muszę się decydować... :whistling:

Witaj Kolego!

Żeby te kółka wsadzić do B7 musisz zastosować dystanse inaczej będą haczyć o elementy zawieszenia.

Nie napisałeś jaki jest otwór centrujący kół (czy 57,1 czy 66,6 mm?)

Jeśli są z otworem 66,6 mm to potrzebujesz tzw. dystanse przejściowe z 57,1 mm (piasta b7) na 66,6 mm (koło)

Żeby dobrze wyglądał, wypełniały ładnie nadkola i nic nie przycierało

na przód daj 17 mm a na tył 20 mm i będzie świetnie :D

Opony wrzucaj 235/35/19 będą idealne,

PS. Bdb. dystanse przejściowe dostaniesz w dystom.pl,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...