Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dziwne huczenie


Maciek903

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem zwiazany z dziwnym dźwiekiem wydaje mi sie ze jest to takie huczenie przy malych predkosciach tego nie slychac zaczynaja sie od ok 40km/h, wystepuja na biegu i na luzie.Co moze byc przyczyna piszczie bo juz mnie ten dzwiek denerwoje i nie wiem co to moze byc :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przy wyząbkowanych oponach huczało, ale dopiero przy predkości powyżej 90 km/h

zgoda ale nie zawsze tak musi byc jemu moze od 50 naprzykład :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz mam zimowki i tez huczy tak jak na letnich.A w jaki sposob sprawdzic lozysko na podnosniku??[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 20:56_________________________________________________A czy przypadkiem nie jest to wina skrzyni,półosi albo przegobow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczelo cos huczec to pomyslalem ze jest to lozysko bylem u mechanika zeby sie upewnic czy dobrze mysle on potwierdzil wiec wymienilem prawe bo ewidentnie slychac to z prawej strony,mechanik tez to potwierdzil.Ale nic to nie pomoglo jak wymienilem lozysko[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 14:59_________________________________________________na poczatku nic nie bylo slychac wszystko bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: ciężko powiedziec. wymieniłes prawe i nic nie pomogło... jest opcja ze szum mogło przenosic i wydawało sie ze to prawe a w rzeczywistosci było lewe kilka razy takie przypadki napotykałem u znajomych i u siebie.

ja na twoim miejscu zmieniłbym to drugie łozysko i wtedy zobaczył. bo jak to nie bedzie to to wtedy zostaje skrzynia przeguy wewnętrzne, ale to juz grubsza sprawa i ciezko mi uwiezyc zeby tam cos poszło.

a sprawdzałes zbierzność nie masz sciętych opon. bo moze sie okacac ze to jest przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem ze dzwiek mogl sie przeniesc.Zbierznosc ustawiona niedawno bo wymienialem koncowki drazka kierowniczego huczalo tez na letnich i teraz na zimowych.Sprawdzany byl tez olej w skrzyni czy jest powiedzieli ze jest ale slyszalem ze moze to byc lozysko na mechanizmie roznicowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak na skrzynie to nie jest duzo, no chyba ze ktos ostro butował i targał kapcie non stop. ja zakładałbym jednak to łozysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...