Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1Z 90 km 1995 rok Rude Skórki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w końcu postanowiłem też się tu pokazać. Zeciorem śmigam od prawie 10 lat wiec postanowiłem go odświeżyć, bo sprzedać się nie opłaca.Za dużo już w niego zainwestowałem :) przebieg około 330 tys , a ile na prawdę nie wiem :P

Z wyposażenia to miał

- elektryke z przodu

- elektryczny szyber

i chyba to wsztstko :)

Co zrobiłem do tej pory to: :P

- Lampy przód Depo soczewka (nie chciałem ciąć blach :) )

- Lampy tył 2 lift

- białe kierunki

- grill poliftowy

- rami klubowe

- słupki boczne połysk

- Alu zima 15 alutec storm i lato też alutec storm tylko 17, dystanse przód 13 mm tyl 17 mm

- zaciski na czerwony tylne regenerowane u Dev oczywiście :)

- lusterka podgrzewane i prawe zmienione na symetryczne

- szyby tył przyciemnione

to z zewnątrz

trochę o srodku :)

- 4 elektryczne szyby

- kratki podswietlane

- podsufitka polift plus ambiente tył i przód

- półka tył z 3 stopem i roletą

- tył kanapy wyrezany na składaną do skórek

- kierownica lift

- ramki zegarów chrom

- tapicerka skórzana (cognac podobno :) ) fotel kierowcy w elektryce kiera i ręczny w skórze (fotel pazażera jedzie w elektryce z angola do przełożenia)

chciałem podziękować tapicerowi który pomógł mi odnowić tapicerkę skórzaną kiere ręczny,polecam :)

- podgrzewanie siedzeń przód

- radio concert ( w drodze rns-d do zrobienia bedzie)

- gałka zmiany biegów drewno

- dekory "rude" drewno

w planach

hmm klima kupiona przygotowania do założenia trwają. webasto na przyszłą zime też będzie pewnie.obniżenie tez zwiechy bedzie :)

cfw9ijn8a0n6_t.jpg yzoba1uuecka_t.jpg 5d3fveib115w_t.jpgeskldnwadsdl_t.jpg2xawy9p1pinn_t.jpg

m369p4askzew_t.jpg xbawajhge7v0_t.jpg s0yj7bpewmc3_t.jpg

kxk8mj3ncwsk_t.jpg [/url] hpymxr60q2bq_t.jpg emolft1gz6gs_t.jpg

co o tym myślicie? :) pozdrawiam

przymiarki do rns-d :)

Edytowane przez gawel1999

Opublikowano

10 lat jednym autkiem woow

Furka widać zadbana powodzenia w modach z klima trochę roboty cie czeka ale efekt wart zachodu tym bardziej ze wspomniales o rns d a w pakiecie z pokretlami dość pokracznie by to wygladalo

Opublikowano
  • Autor

10 lat jednym autkiem woow

Furka widać zadbana powodzenia w modach z klima trochę roboty cie czeka ale efekt wart zachodu tym bardziej ze wspomniales o rns d a w pakiecie z pokretlami dość pokracznie by to wygladalo

miałem zmieniać na lifta ale szkoda mi było wiec postanowiłem temu dodać co mi brakuje :)

Opublikowano

I słuszna decyzja szkoda tych wspólnych lat ☺

Opublikowano
  • Autor

I słuszna decyzja szkoda tych wspólnych lat ☺

hehe niedługo wrzucę fotki z gałka drewniana i ręczny w skórze też brazowo-czarny :)

Opublikowano

Bardzo ładna bryczka, będe obserwował postępy.

Opublikowano

Prawdziwa pasja :wink:

Edytowane przez Grzesiek1985

Opublikowano

To tak jak ja z mojo audiczko planuje ciągnąć jej żywot aż oddam jo na złom.

Teraz to złomy robią a nie auta :decayed:

Masz takie foteliki czyt. placki jak ja w pełnym prądzie tylko ja ma czarne. Ciężkę do dorwania rarytasy w a4 b5

Wygodnie się wchodzi do auta i nic nie meczą na trasie choćby się przejechało 1000km za jednym razem. Ta pełna regulacja daje dużo wygody :thumbup1:

Do naszych limuzyn foteliki ideał. Moim zdanie oczywiście :hi:

Opublikowano
  • Autor

To tak jak ja z mojo audiczko planuje ciągnąć jej żywot aż oddam jo na złom.

Teraz to złomy robią a nie auta :decayed:

Masz takie foteliki czyt. placki jak ja w pełnym prądzie tylko ja ma czarne. Ciężkę do dorwania rarytasy w a4 b5

Wygodnie się wchodzi do auta i nic nie meczą na trasie choćby się przejechało 1000km za jednym razem. Ta pełna regulacja daje dużo wygody :thumbup1:

Do naszych limuzyn foteliki ideał. Moim zdanie oczywiście :hi:

Zgadzam się całkowicie :) dlatego pasażera fotel też robie w elektryce bo jak patrze na moją żonkę jak skacze na tym fotelu żeby przesunąć do przodu lub do tyłu to szkoda mi jej hihi :P

Opublikowano

Ciężko rozstać się po tylu latach z autem ;)

A kolor takiej tapicerki pierwszy raz widzę w A4 B5. Masz rarytasik ;)

Powodzenia w działaniu :)

Opublikowano
  • Autor

Dziś kończę wymianę fotela pasażera pod pełną elektrykę z anglika :) będzie plastik do malowania, ale póki co tak zostanie.fotki wieczorem.

Opublikowano

ładne koło :naughty:

10 lat pięknie, ja swoim też już 7 lat się bujam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nitonakrętki i są miejsca do przykręcenia fotela .

9lralec5v0vn_t.jpg 8u8a97wnblx4_t.jpg

A tak na razie fotel wygląda,plastik pójdzie do malowania w kolor.I maskownice prowadnic trzeba będzie załatwić.

8q5314kxoly3_t.jpg

Edytowane przez gawel1999

Opublikowano

Świetnie wygląda Pozdrawiam :)

Opublikowano

Ma się rozumieć, że plastik leci w jasny kolor? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ma się rozumieć, że plastik leci w jasny kolor? :)

brąz tak jak było w wersji bez elektryki.rączki malowałem i wyszło ok.na lakierni dorabiali i nabili do puszki:)

Następne graty.Czekam na lepsza pogodę :)

5sc7r5dds5aa_t.jpg

Opublikowano

z kierownicą i gałką poleciales felgi tez takie made in norauto.baze masz piekną nie zniszcz tego wizerunku

Opublikowano
  • Autor

z kierownicą i gałką poleciales felgi tez takie made in norauto.baze masz piekną nie zniszcz tego wizerunku

tz ma się rozumieć w dobrym znaczeniu? :) do felg mam już orginalne kapsle audi (o wiele fajniej to wygląda). lada dzień ręczny przyjdzie od tapicera :banan:

Opublikowano

z kierownicą i gałką poleciales felgi tez takie made in norauto.baze masz piekną nie zniszcz tego wizerunku

tz ma się rozumieć w dobrym znaczeniu? :) do felg mam już orginalne kapsle audi (o wiele fajniej to wygląda). lada dzień ręczny przyjdzie od tapicera :banan:

no wlasnie nie kolego

Opublikowano
  • Autor

z kierownicą i gałką poleciales felgi tez takie made in norauto.baze masz piekną nie zniszcz tego wizerunku

tz ma się rozumieć w dobrym znaczeniu? :) do felg mam już orginalne kapsle audi (o wiele fajniej to wygląda). lada dzień ręczny przyjdzie od tapicera :banan:

no wlasnie nie kolego

a mnie tak się podoba, robię pod siebie.Każdy ma jakąś wizje swojego auta. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.