Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa podświetlenie przycisków..


dareusz19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z audi a4 b5 1995r a mianowicie:
Nie działa mi podświetlenie przycisków :
-podgrzewania tylnej szyby
-świateł przeciwmgielnych
-przyciski sterowania klimatronika

Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i żaden nie jest przepalony..

Może ktoś miał podobny problem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A radio masz oryginalne ?Jeśli tak to podświetlają się przyciski od radia lub od szyb?

No właśnie zamontowałem radio JVC i po podłączeniu spowrotem oryginalnego radia przyciski w radiu też sie nie świeciły..

Poźniej znow zamontowałem JVC i radio działa normalnie i podświetlenie w JVC jest.. ale przyciski o których wspomniałem w temacie sie nie świecą :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zanim podłączyłeś radio JVC było podświetlenie?

Podświetlenie znikneło jak podłączylem pod zasilajaca kostke ISO paski led ktore zamontowalem pod fotele... Ale paski juz odlaczylem bo jednak sie nie sprawdzaja i tylko denerwowaly.. To bylo wlasnie wtedy jak wymienialem radio na niefabryczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może gdzieś stykają się przewody razem? Ewentualnie spróbuj jeszcze wyciągnąć kostkę z radia i sprawdź podświetlenie bez podłączonego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może gdzieś stykają się przewody razem? Ewentualnie spróbuj jeszcze wyciągnąć kostkę z radia i sprawdź podświetlenie bez podłączonego radia.

Sprawdzałem i niestety to samo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zegary też się nie podświetlają ?

Sprawdź bezpiecznik nr.3 a najlepiej zamień na inny pewny.

Zegary się świeca.. Jutro sprawdze dla pewności ten bezpiecznik choc sprawdzalem wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zegary się świecą to bezpiecznik raczej jest dobry.

:eusathink:

Może ktoś się jeszcze wypowie.

No własnie sprawdzalem wszystkie bezpieczniki zeby naprawic problem ale zaden nie byl przepalony i w sumie nie wiem gdzie szukac problemu bo jest troche nietypowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy radiu oryginalnym było podświetlenie nawet gdy radio było wyłączone, w oryginalnej kostce zasilającej na jednym kablu jest zasilanie po włączeniu świateł. W nowych (nie ori) radiach nie spotkałem się jeszcze z podświetleniem przy wyłączonym radiu. Ja nie podłączałem tego przewodu do nowej kostki zasilającej, w radiach co montowałem w żadnym radiu nie było na to pinu. Radzę poszukać tego przewodu i po prostu zaizolować bo być może z czymś zwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...