Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Będzie obcierać ? Podejdzie ? 18x8 ET30 A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Przymierzam się do zakupu felg...i pytanie czy do A4 B7 , zawieszenie 1BE podjedą felgi 18x8 ET30 ( opona 225/40 ) felgi są na otworze od B8 czyli 66.6 czyli dodatkowo dokładam pierścień centrujący i czy to usiądzie ładnie ? będzie wystawać po za obrys ? czy będzie obcierać ?

Czy sam pierścień centrujący wpływa na kolejne mm wysunięcia koła ?

Ewentualnie mogę kupić te same felgi tylko ET42 i bawić się dystansem...

Edytowane przez zloty7

Opublikowano

Witam

Przymierzam się do zakupu felg...i pytanie czy do A4 B7 , zawieszenie 1BE podjedą felgi 18x8 ET30 ( opona 225/40 ) felgi są na otworze od B8 czyli 66.6 czyli dodatkowo dokładam pierścień centrujący i czy to usiądzie ładnie ? będzie wystawać po za obrys ? czy będzie obcierać ?

Czy sam pierścień centrujący wpływa na kolejne mm wysunięcia koła ?

Ewentualnie mogę kupić te same felgi tylko ET42 i bawić się dystansem...

Witaj,

Do B7 na przód bez przycierania max wchodzi 7,5 ET28.

Także 8 i ET30 może być już za dużo.

Z tyłu powinno spokojnie wejść.

Sam pierścień nie wysuwa felgi jedynie zmniejsza średnicę otworu centrującego.

Jeśli ET felgi dasz 42 to "bezpieczny" dystans przód 8 mm na tył 10 mm

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam

Przymierzam się do zakupu felg...i pytanie czy do A4 B7 , zawieszenie 1BE podjedą felgi 18x8 ET30 ( opona 225/40 ) felgi są na otworze od B8 czyli 66.6 czyli dodatkowo dokładam pierścień centrujący i czy to usiądzie ładnie ? będzie wystawać po za obrys ? czy będzie obcierać ?

Czy sam pierścień centrujący wpływa na kolejne mm wysunięcia koła ?

Ewentualnie mogę kupić te same felgi tylko ET42 i bawić się dystansem...

Witaj,

Do B7 na przód bez przycierania max wchodzi 7,5 ET28.

Także 8 i ET30 może być już za dużo.

Z tyłu powinno spokojnie wejść.

Sam pierścień nie wysuwa felgi jedynie zmniejsza średnicę otworu centrującego.

Jeśli ET felgi dasz 42 to "bezpieczny" dystans przód 8 mm na tył 10 mm

Pozdrawiam

Dzięki wielkie...kurcze ciężka sprawa. Jak tam mówisz to chyba będę zmuszony wydać dodatkowe 200 zł na te dystanse

Jeszcze jakieś osoby co mają ET30 ? przy 18" x 8j ?

Opublikowano

Dystanse nie pomogą!, one wysuwają koło na zewnątrz.

Np. ET45 + dystans 20mm= ET25

Pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.