Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Leaving home system


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, może ktoś mi podpowie co znowu robię źle.

Niby system oświetlenia pojazdu na zewnątrz mam uaktywniony, czyli po zmroku po zamknięciu autko powinno przez wybrane 3o sekund się świecić jak choinka.

No ale POWINNO, to właściwe słowo. Bo co z tego że SE ustawiłem, jak autko SE stwierdza, że nie będzie świecić tak jak trzeba.

No i co - dlaczego tak jest, skoro robiłem z książką w ręku i powinno być ze wszech miar tak jak trzeba?

Z góry dziękuję za konstruktywne podpowiedzi :hi:

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzales w dzien czy po zmroku?

Jak w dzien to nie bedzie dzialalo bo jest jasno. Czujnik swiatla uaktywnia ta funkcje. U mnie funkcjonuje tylko po zmroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprawdzałem po zmroku oczywiście

Natomiast nie wiem na ile to po zmroku ma być rzeczywiście "za ciemnego". Może stanie na ulicy, tam gdzie latarnie to już nie jest zmrok? W każdym bądź razie nei wiem o co chodzi - może powinienem mieć zostawiony włącznik światła w pozycji AUTO?

Cały czas czekam na sugestie kolegów

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , widocznie czujnik zmierzchu twierdzi że jeszcze nie jest na tyle ciemno by uaktywnić tą funkcję.[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 19:27_________________________________________________nie musisz mieć w pozycji AUTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , widocznie czujnik zmierzchu twierdzi że jeszcze nie jest na tyle ciemno by uaktywnić tą funkcję.[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 19:27_________________________________________________nie musisz mieć w pozycji AUTO

Trzeniu, właśnie dokładniej otworzyłem książkę, w której stoi jak wół napisane: when the light switch is set to AUTO".

Niemniej jednak za radę stawiam jasne z pianką, przy najbliższej okazji :evil:

Więc już działa

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"when the light switch is set to AUTO"

zgadza sie ale to tylko w pozycji auto jezeli chodzi o automatyczne zaswiecenie sie reflektorow.

Z tego co wiem mozna twoim modelu ustawic czulosc (bariere) od kiedy czujnik ma zalaczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...