Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Leaving home system

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, może ktoś mi podpowie co znowu robię źle.

Niby system oświetlenia pojazdu na zewnątrz mam uaktywniony, czyli po zmroku po zamknięciu autko powinno przez wybrane 3o sekund się świecić jak choinka.

No ale POWINNO, to właściwe słowo. Bo co z tego że SE ustawiłem, jak autko SE stwierdza, że nie będzie świecić tak jak trzeba.

No i co - dlaczego tak jest, skoro robiłem z książką w ręku i powinno być ze wszech miar tak jak trzeba?

Z góry dziękuję za konstruktywne podpowiedzi :hi:

Zdrowaś

K.

Opublikowano

A sprawdzales w dzien czy po zmroku?

Jak w dzien to nie bedzie dzialalo bo jest jasno. Czujnik swiatla uaktywnia ta funkcje. U mnie funkcjonuje tylko po zmroku.

Opublikowano
  • Autor

No sprawdzałem po zmroku oczywiście

Natomiast nie wiem na ile to po zmroku ma być rzeczywiście "za ciemnego". Może stanie na ulicy, tam gdzie latarnie to już nie jest zmrok? W każdym bądź razie nei wiem o co chodzi - może powinienem mieć zostawiony włącznik światła w pozycji AUTO?

Cały czas czekam na sugestie kolegów

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Kolego , widocznie czujnik zmierzchu twierdzi że jeszcze nie jest na tyle ciemno by uaktywnić tą funkcję.[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 19:27_________________________________________________nie musisz mieć w pozycji AUTO

Opublikowano
  • Autor

Kolego , widocznie czujnik zmierzchu twierdzi że jeszcze nie jest na tyle ciemno by uaktywnić tą funkcję.[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 19:27_________________________________________________nie musisz mieć w pozycji AUTO

Trzeniu, właśnie dokładniej otworzyłem książkę, w której stoi jak wół napisane: when the light switch is set to AUTO".

Niemniej jednak za radę stawiam jasne z pianką, przy najbliższej okazji :evil:

Więc już działa

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Kamyk , u mnie działa bez zarzutu przy całkowicie wyłączonych światłach :wink4:

i działa tak przy zamykaniu auta jak i przy otwieraniu :rolleyes:

Opublikowano

"when the light switch is set to AUTO"

zgadza sie ale to tylko w pozycji auto jezeli chodzi o automatyczne zaswiecenie sie reflektorow.

Z tego co wiem mozna twoim modelu ustawic czulosc (bariere) od kiedy czujnik ma zalaczac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.