Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CARBON na śłupki


Biskup987

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was kładł kiedyś carbon na słupki zewnętrze auta >? Jak to mniej więcej wygląda i wgl czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyglada to tak :

EePym9t.jpg

jak chcesz to moge jutro podesłac Ci kilka foto jak to doladnie się prezentuje. Wg mnie bardo fajnie, duzo lepiej niz orginal.

Edytowane przez tomekch973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy - głównie od gustu. Osobiście oklejałem folią-karbon słupki w B5 tylko raz, zdarzyło mi się też czarnym połyskiem i matem - wszędzie efekt był niezły w porównaniu do oryginalnego plastiku bo zwykle są drobno ale intensywnie porysowane. Taka operacja na pewno poprawi ich wygląd, a nie musi to być karbon bo nie każdemu przypadnie do gustu - jest masa innych wzorów, kolorów i odcieni. Jeśli masz dostęp do dystrybutora folii albo ktoś kto okleja pojazdy nie robi problemów ze ściągnięciem małych ilości to wybór masz niemal nieograniczony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyglada to tak :

EePym9t.jpg

jak chcesz to moge jutro podesłac Ci kilka foto jak to doladnie się prezentuje. Wg mnie bardo fajnie, duzo lepiej niz orginal.

Chyba też zaryzykuje i sprawdze jak to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jaka dokladnie folią jest to oklejone bo autko juz takie kupilem ale jest mnóstwo filmików na YT jak o zrobic - nic trudnego

Sorry za trochę nie wyraźne zdjęcia....

12695724_877210409063168_1189954105_n.jp

12665825_877210369063172_62643540_n.jpg?12648024_877210345729841_1726692176_n.jp

12660428_877210302396512_377052337_n.jpg12660488_877210359063173_455152115_n.jpg

Edytowane przez tomekch973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym miał obklejać to tylko słupek tych trójkątów bym już nie ruszał bo jakoś widzę średnio mi się to spodobało ale kwestia gustu pewnie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakiś pomysł, ja bym spróbował również tylko np carbon z złotym, ale jednak carbon z czerwonym gdzieś widziałem taką folie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego koloru jak co kolwiek chce zrobić to zawsze z tyłu głowy mam mój podły kolor w którym nie chce naśladować innych ale jednak wymyślić coś nowego kolorystycznie to masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podoba :D

Widzę, że całkiem fajnie te słupki wyglądają, biorąc pod uwagę, że moje są popękane to i może u siebie bym okleił folią, powiedz tylko czy słupki są na wcisk i wystarczy je wyszarpać delikatnie czy mają jakieś dodatkowe mocowanie?

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole słupka jest zaślepka a pod nią 2 śruby i na bokach pod uszczelkami jeszcze 2

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien raczej będę kupował folię jeżeli się zdecyduje i zrobię to wrzucę foty oczywiście xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...