Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 1.8T Immobilizer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Pacjent to Audi A4 B6 1.8T 2003r
Objawy to - zdarza się czasami że auto odpala i gasnie i odpala za drugim razem,a czasami za 3,4. Podmieniałem kluczyk ale nie ma znaczenia.
I to nie występuje cały czas jest tak że dzisiaj nie chce palic a potem z miesiac, tydzień spokoju różnie.
Miał ktoś podobny przypadek??? Poradzicie coś???
Dzięki z góry
Pozdrawiam

Opublikowano

Miałem tak w B5. Działo się tak różnie, raz kilka razy w tygodniu, czasem raz na miesiąc, działo się tak aż w końcu nie dało się w ogóle odpalić. Auto na hol i do elektryka, usunął mi całkowicie immo i nie ma problemu do dzisiaj.

Opublikowano
  • Autor

Tez rozważam takie wyjscie i tak chyba najszybciej i najtaniej bedzie zrobić
Ale poczekam może ktoś się wypowie kto miał taki przypadek i sobie poradził sam.

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Witam

Pacjent to Audi A4 B6 1.8T 2003r

Objawy to - zdarza się czasami że auto odpala i gasnie i odpala za drugim razem,a czasami za 3,4. Podmieniałem kluczyk ale nie ma znaczenia.

I to nie występuje cały czas jest tak że dzisiaj nie chce palic a potem z miesiac, tydzień spokoju różnie.

Miał ktoś podobny przypadek??? Poradzicie coś???

Dzięki z góry

Pozdrawiam

Masz jakiś komunikat na zegarach? Jest napis SAFE zamiast przebiegu w tym momencie jak nie chce odpalić?

Opublikowano
  • Autor

Nie niema nic takiego
Auto odpala na strzała ale zaraz gaśnie

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Jakie błędy w liczniku? w ECU?

Opublikowano
  • Autor

bład jest jeden ze sterownik zablokowany przez immobilizer
ale ostatnio znowu pali nomalnie juz jakies 3 dni znowu spokoju
jak sie znowu pojawi problem to bede chyba sciagal calkiem

Opublikowano

bład jest jeden ze sterownik zablokowany przez immobilizer

ale ostatnio znowu pali nomalnie juz jakies 3 dni znowu spokoju

jak sie znowu pojawi problem to bede chyba sciagal calkiem

Uważaj bo wtedy samochód praktycznie staje się łatwym łupem dla złodzieja ;)

Opublikowano
  • Autor

Narazie wszystko jest ok naprawiło sie odłączyłem wtyczkę od anteny i podłaczyłem i jest git.
Jak będą chcieli ukraść to i tak ukradna na suchy ryj nie przyjdzie tylko ze sprzętem :D

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Miałem podobnie u siebie, fakt tdi ale zasada ta sama. Rozdłubałem wtyczkę i dosłownie przylutowałem przewody, będzie z dwa lata bezproblemowej jazdy.

Opublikowano
  • Autor

Jak to przylutowałeś przewody, tam sa piny
Ale w B6 ???

Edytowane przez wsółek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.