Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z hamulcem ręcznym


21cannabis21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z hamulcem ręcznym, otóz po kupnie zauwazylem ze ręczny wogóle nie bierze na jedno koło, po wejsciu do kanału zauwazylem ze ta dzwignia od recznego przy zacisku jest naciagnieta do konca a linka jest luźna. Na co mam sie przygotować, dodam ze przy zacisku nie ma wyciekow a hamulec nozny dziala poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba dać zacisk do regeneracji albo kupić nowy ! ceny są różne ...

ja kupiłem dwa na złomie i zrobiłem samemu i mam w zapasie czekają ma montaż ...jak nie robiłeś tego to polecam dać komuś do zrobienia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest wiadomo gdzie można kupić tulejki hamulca ręcznego w zacisku tylnym. U mnie co jakiś czas się zapiekają. Na olx są po regeneracji, widać z jakich części gościu robi firma TRW no ale nie chce powiedzieć gdzie kupuje tulejki. Bo to akurat jest bardzo częsty problem ręcznego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/oska-sworzen-zacisku-ham-10mm-tulejki-2-komplet-i5964510591.html +

zestaw naprawczy Autofren D4083(bez tłoczka) lub jeśli tłoczki masz skorodowane to zestaw Autofren D4845C.

Zaciski rozbierasz, czyścić i składasz na nowych częściach.

Jak to zrobić masz wszystko tu:

(zacisk właściwie różni się obudową)

Mi znów "stanął" ręczny, postanowiłem że nie będę się bawił w kupno używanych, przez 5 lat uzbierały mi się 4 zaciski, tak więc rozbebeszyłem wszystko i zregeneruję sobię komplet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...