Treść opublikowana przez peterson85
-
Poduszki sanek
Witam. Ostatnimi czasy slychac podczas hamowania lub ruszania stukania. Nawet na 5 biegu podczas hamowania lewarek idzie do przodu. Dzis zauważyłem takie pęknięcie, niewiem czy poduszka czy jakas tuleja. Proszę o podpowiedź. Może ktos juz miał taki przypadek. Na szarpakach na kołach wszystko ok.
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
- Kody climatronica
To nie oto chodzie tylko dużo na necie piszą że kanał 49 pokazuje jakąś tam temp. A u mnie 49 pokazuje 0. A kanał 51 przed wymianą zaraz po odpaleniu było 50 teraz po nowym czujniku np. dziś rano bylo -3 teraz działa prawidłowo. Musze sprawdzić u kogoś ile maja segmentów dane climatroniki. Czy to idzie oprogramowaniem.- Kody climatronica
Wymieniłem czujnik teraz pokazuje wskazania prawidłowe na kanale 51 a na 49 dalej 0 ale zwiazane jest to z tym że moja wersja klimatronika obsługuje tylko 76 pozycji. tak mi się wydaje.- Kody climatronica
Też tak może być. Bo jakiegoś czasu słabo grzeje, nic odpowietrzyłem układ trochę lepiej, ale wczoraj rozszczelniła obudowa tych własnie czujników. wymieniłem to i przekładając czujniki jeden z 4 pinami jest dookoła pęknięty. No i własnie mi pokazuje 0 stopni, a tak w zasadzie to od czego on jest. I ta temperatura 77 na k 51 czy powinna być wyższa, chyba że termostat daje źle.- Kody climatronica
A u mnie jest na 51 max 77 stopni a na 49 0 stopni. Tylko tak juz pisałem w rozpisce kodów kanał 49 jest do predkosciomierza chyba że ktoś błędnie to odczytał.- Kody climatronica
Witam. Jak jest w końcu z kodami ukrytymi w klimatronicu. Bo coś jest nie tak wszędzie piszą że kanał 49 odpowiada za temp. silnika a 51 za ciecz chłodzącą. I że na kanale 49 ma 70 stopni a 51 77 stopni. A u mnie na kanale jest 0. No i znalazłem kody a tu pisze że kanał 40 odpowiada za błędy na prędkościomierzu, czyli mam 0 błędów a nie 0 stopni. Nie wiem czy to idzie silnikami, softem w klimatronicu.- pytanie związane ze światłami do jazdy dziennej.
Ja dziś zamontowałem ledy flex z kierunkami do jazdy dziennej do lamp valeo w a4 b5. Jeszcze tylko muszę klosz wypolerować i pomalować.- problem z hamulcem ręcznym
- problem z hamulcem ręcznym
Witam. Czy jest wiadomo gdzie można kupić tulejki hamulca ręcznego w zacisku tylnym. U mnie co jakiś czas się zapiekają. Na olx są po regeneracji, widać z jakich części gościu robi firma TRW no ale nie chce powiedzieć gdzie kupuje tulejki. Bo to akurat jest bardzo częsty problem ręcznego. Pozdrawiam. - Kody climatronica