Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pytanie związane ze światłami do jazdy dziennej.


maf10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wiekszosc posiadaczy audi a4 b5 przed fl robia sobie halogeny w kratkach zderzaka tak jak to jest w audicach po fl ?

A jeżeli chciałbym zamontować reflektory do jazdy dziennej w kratkach zderzaka?
tutaj link do allegro : http://allegro.pl/drl-swiatla-lampy-do-jazdy-dzienne-j-36led-automat-i5493275346.html
czy to by bylo ok ?

Prosze o dyskrecje, jestem zielony w tych sprawach. Pozdrawiam gorąco i z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie drl'ki to jest g..wno, świeci to jako tako a roboty będziesz miał dużo żeby to jakoś wpasować w zderzak - jeśli chcesz mieć drl to tylko moduł do świateł drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie drl'ki to jest g..wno, świeci to jako tako a roboty będziesz miał dużo żeby to jakoś wpasować w zderzak - jeśli chcesz mieć drl to tylko moduł do świateł drogowych.

w takim razie co mi proponujesz? aby to wszystko mialo rece i nogi i jakos to wygladalo. Proszę o odpowiedz, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakup modułu drl ;) Tu masz opisane co to jest i jak działa http://lepard.eu/modul-swiatel-do-jazdy-dziennej-drl/ .

Gdybyś chciał kupić moduł to mam jeden na sprzedaż - został mi po poprzednim samochodzie - nie montuję go bo w " nowym " już mam

Gdybyś był kiedyś w okolicy Bytomia mogę ci taki zamontować, max godzina roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i normalnie bede je mial w kratkach od zderzaka? kurde no fajna sprawa. wpadam do Bytomia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamiast świateł długich tylko do świateł długich ;) Po odpaleniu auta gdy napięcie w instalacji przekroczy 13V długie będą świecić na 30% mocy. Po włączeniu pozycyjnych drlki gasną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy w kratkach bedą wyglądały kiepsko... tak jak kolega tfk83 Ci proponuje. Taki moduł wygląda na pewno bardziej fabrycznie niż ledy. świeci Ci tylko przód i to nie od razu po przekręceniu stacyjki, tylko ok 3s po odpaleniu silnika. Są jeszcze takie moduły z CLH które "odprowadzają" Cie światłem do domu, tylko wtedy świecą niezależnie czy to noc, czy dzień (bez czujnika zmierzchu) Montaż jest bardzo prosty, musisz tylko poszukać w wiązce do lampy przewodów odpowiadających za długie światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakup modułu drl ;) Tu masz opisane co to jest i jak działa http://lepard.eu/modul-swiatel-do-jazdy-dziennej-drl/ .

Gdybyś chciał kupić moduł to mam jeden na sprzedaż - został mi po poprzednim samochodzie - nie montuję go bo w " nowym " już mam

Gdybyś był kiedyś w okolicy Bytomia mogę ci taki zamontować, max godzina roboty

Wiesz może na czym polega opcja fun light?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun light to tzw.poganiacz. Na przemian migają kilkukrotnie długie i halogeny lub mijania w zależności od podłączenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun light to tzw.poganiacz. Na przemian migają kilkukrotnie długie i halogeny lub mijania w zależności od podłączenia .

I w tej lepszej wersji jest 40 sekwencji do wyboru? A nie wiesz może czy CLH jest powiązane z czujnikiem zmierzchu i działa tylko w ciemności czy cały czas?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem CLH działa cały czas. W niektórych modelach drl jest czujnik zmierzchu i można to skonfigurować tak żeby świeciło tylko po zmroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamontowałem ledy flex z kierunkami do jazdy dziennej do lamp valeo w a4 b5. Jeszcze tylko muszę klosz wypolerować i pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...